Vieta, kur norisi sugrįžti. Kodėl laidų vedėja E.Skrolytė įsimylėjo nuošalų Šturmų kaimelį?

E.Skrolytė šokių projekte. / TV3 nuotr.Prasidėjus vasarai televizijos laidų vedėja Eglė Skrolytė prisimena vieną slaptą vietelę, į kurią kasmet vyksta su didžiausiu malonumu. Šilutės rajone esanti Šturmų gyvenvietė nors ir nėra plačiai žinoma turistų, ten yra kur apsistoti, paragauti ką tik sugautos šviežios žuvies ir pasėdėti ant Kuršių marių kranto.

Pas šeimininkus, kurie kaskart priima Eglę su kompanija, moteris netgi turi po dideliu medžiu pastatytą savo asmeninį suoliuką, interviu lrytas.lt prisipažįsta laidų vedėja.

„Sėdžiu ant jo valandų valandas, žiūriu į marias, o vėjas košia galvą. Ir man daugiau nieko netrūksta iki tobulų atostogų“, – patikina E.Skrolytė.

Eglę labai žavi toje vietoje plaukiojantys nedideli laivai, todėl ji ir pati esant galimybei mielai lipa į katerį ir plaukia į giliuosius vandenis. Dar viena vandens pramoga – žvejyba.

„Man nieko nėra skaniau už ką tik pagautą ir skaniai paruoštą žuvį. O čia esančiame restorane gali kone visada jos gauti. Kas susigundys į nuvykti Šturmus, būtinai rekomenduoju paskanauti žuvies“, – sako Eglė ir priduria, kad šis kraštas visiškai netinka naktines pramogas ir trankią muziką mėgstantiems žmonėms.

Moteris patikina, kad ne tik šiuo rojaus kampeliu mėgaujasi per atostogas. Televizijos laidų vedėja nevengia ir triukšmingų vietų – bent vieną kartą pamatyti verta bet kurį kraštą. E.Skrolytei niekada neteko pasirinkti kelionės, kuria būtų nusivylusi.

„Mane retai kada pamatysite ilgesnėse kelionėse gulinėjančią paplūdimyje. Aš labiau mėgstu patirti pažinimo džiaugsmą. Ir nebūtina visur nuvykus eiti į muziejus – pasidžiaugti kelione galima ir kažką kitą veikiant, bendraujant su žmonėmis“. – sako Eglė.

Moteriai gera kelionė neatsiejama nuo peno akims, todėl keliaudama ji visur bando atrasti kažką gražaus. Dėl šios priežasties vienas iš labiausiai E.Skrolytę sužavėjusių miestų buvo Venecija.

„Kiekvienas kampas šiame mieste primena meno kūrinį – nesvarbu, į ką bepažiūrėsi – į durų rankeną, varpelį ar tiltelį“, – sako Eglė.

„Neesu didelė gamtos mėgėja ar pasaulio istorijos žinovė, nieko nekolekcionuoju, na nebent įspūdžius. Jei keliauju į egzotišką kraštą, visada stengiuosi kuo daugiau sužinoti apie vietinių gyvenimą – renkuosi tradicinius patiekalus, jų pamėgtas vietas“, – pasakoja moteris.

Televizijos laidų vedėja labiausiai nemėgsta tų užsienio šalių, į kurias nuvykus tenka nuolat derėtis: „Man nieko nėra baisiau už apsipirkinėjimą, kai visą dieną tenka ginčytis dėl kainos. Neįsivaizduoju beprasmiškesnio laiko leidimo“.

Kelionėse Eglei svarbios visos smulkmenos – tiek geras maistas, tiek graži, autentiška aplinka, tiek ir smagi kompanija. Tačiau atostogų maršruto moteris prisipažįsta iš anksto skrupulingai neplanuojanti – kartais kur kas linksmiau veikti spontaniškai.

O kaip dėl komforto? „Ekstremaliomis sąlygomis keliauti galėčiau viso labo kelias dienas. Bet tikrai ne porą savaičių. Komfortas man yra labai svarbus. Laikau save visišku civilizacijos vaiku“, – juokiasi Eglė.

Moteriai gera kelionė neatsiejama nuo peno akims, todėl keliaudama ji visur bando atrasti kažką gražaus. Dėl šios priežasties vienas iš labiausiai E.Skrolytę sužavėjusių miestų buvo Venecija.

lrytas logo