Vietoj riestainio mitriai šeimynėlei teliko skylė

seimyneleVakar Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Šilutės gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, gavę informacijos apie galimą brakonieriavimą, nuvyko prie Ramučių tvenkinio (Šilutės r.), kur aptiko užmestus tinklus. Aplinkosaugininkai nutarė sulaukti šių tinklų savininkų. Po gero pusdienio, vakarop, čia automobiliu atvyko sutuoktinių pora. Abu pasiskirstė vaidmenimis – žmona stebėjo aplinką, o vyras įsibrido patikrinti tinklų, neįtardamas, kad jį stebi aplinkosaugininkai.

Pareigūnai porą sulaikė. Paaiškėjo, kad tai Gardamo seniūnijos (Šilutės r.) gyventojai. Vyriškis – aplinkosaugininkams gerai žinomas brakonierius. Jis šiemet jau du kartus buvo pakliuvęs už medžioklės taisyklių pažeidimus.

Abiem sutuoktiniams gresia nuo 400 Lt iki 1000 Lt administracinės baudos. Jie taip pat turės atlyginti žuvų ištekliams padarytą 300 Lt žalą. Tinklai konfiskuoti.

Vakar dar du brakonierius sulaikė Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai. Apie 22 val. nuvykę patikrinti pranešimo apie galimą brakonieriavimą Klišupio upėje (Klaipėdos r.), inspektoriai aptiko pažeidėjų paliktą automobilį ir liko laukti jų sugrįžtant. Laukti teko net 9 valandas. Brakonieriai gumine irkline valtimi grįžo tik apie 7 val. ryto su 16 kg sugautos žuvies. Pasirodo, abu pažeidėjai – Priekulės gyventojai. Jiems gresia nuo 400 Lt iki 1000 Lt administracinės baudos. Brakonieriai turės atlyginti žuvų ištekliams padarytą 2500 Lt žalą, taip pat bus konfiskuoti pažeidimo padarymo įrankiai ir priemonės.