Vilkyčių lengvaatlečiai rinko medalius

vilkyciai palangoje_G_Paulauskait_I_vietaPalangoje šalies mokinių metimų taurės varžybomis baigėsi lengvosios atletikos sezonas. Neblogai jose rungtyniavo Vilkyčių pagrindinės mokyklos metikai, NVŠ (neformalusis vaikų švietimas) programos dalyviai.

Dvi pirmąsias vietas iškovojo Gintarė Paulauskaitė. Ji 3 kg rutulį nustūmė 11 m 82 cm, o 400 g ietį numetė 38 mvilkyciai palangoje_Marius_Justas_Dovydas 29 cm.

Labai gerai 500 g ietį metė ir Marius Rudzevičius – 57 m 82 cm. Jis iškovojo sidabro medalį. Toliau už jį ietį numetė Justas Čėsna (Kaunas) – 58 m 76 cm, kuris atvažiuodavo iš Kaltinėnų į Vilkyčius mokytis ieties metimo įgūdžių.

vilkyciai palangoje_M_Ubis_II_vietaPirmą kartą Lietuvos pirmenybių prizininku tapo vilkytiškis Dovydas Virbinskis – jo mesta ietis nuskriejo 50 m 38 cm ir jam garantavo trečiąją vietą.

Jaunieji metikai dalyvavo Klaipėdos apskrities vaikų pirmenybėse Gargžduose. Kamilė Šulcaitė buvo pirmoji rutulio stūmimo rungtyje ir liko trečioji kamuoliuko metimo rungtyje. Marijui Ubiui sidabro medalis buvo įteiktas už II vietą kamuoliuko metimo rungtyje.