Vilkyčiuose steigiamas vaikų darželis

backyard-editedTikėtina, kad nuo rugsėjo 1 dienos apie 20 mažamečių vilkytiškių lankys ikimokyklinio ugdymo grupę savo gyvenvietėje, pagrindinės mokyklos pastate. Vaikų darželis dirbs 10,5 valandos per dieną.

Tokį sprendimo projektą rajono politikams pateikė Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Rasa Žemailienė, pasiremdama Vilkyčių pagrindinės mokyklos direktorės Ingos Kirkickienės surinktais dokumentais.

Pasak R.Žemailienės, Vilkyčių pagrindinė mokykla yra gavusi per 20 šeimų prašymus ugdyti vaikus ikimokyklinėje grupėje.

Artimiausia ikimokyklinė įstaiga yra Saugų vaikų darželis, kuris jau keleri metai netalpina visų jį lankyti norinčių Saugų seniūnijos vaikų (nuo š.m. rugsėjo 1 d. nebus priimti 8 vaikai). Todėl Vilkyčių gyventojai renkasi Klaipėdos rajone esančius darželius – Agluonėnų, Priekulės, Vėžaičių.

Direktorė I.Kirkickienė Savivaldybės administraciją užtikrino, kad patalpos, reikalingos ikimokyklinio ugdymo grupei, bus įrengtos iki rugpjūčio 25 d. ir tai kainuos apie 45 tūkst. litų. Dalį išlaidų finansuos rėmėjai.

Teritorijų ir kaimo reikalų komiteto narė, Vilkyčiuose gyvenanti Genovaitė Kimbrienė patvirtino faktą, jog šioje gyvenvietėje vaikų ikimokyklinis ugdymas ir užimtumas yra aktuali problema, nes kai nėra darželio, jauni tėvai negali eiti į darbą.