Vilkyškiuose policijai įkliuvęs neblaivus vairuotojas siūlė 1000 Lt kyšį

policija kysiaiŠeštadienio vakarą Pagėgių savivaldybėje, Vilkyškių miestelyje, patikrinimui sustabdyto automobilio „VW Golf“ vairuotojas, kuris už vairo sėdo neblaivus, norėdamas išvengti atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą policijos pareigūnams bandė įsiūlyti kyšį.

39 metų vairuotojas, Vilkyškių gyventojas, automobilį vairavo būdamas  apgirtęs – jam nustatytas 1,98 promilių (vidutinis) girtumo laipsnis.

Siekdamas „susitarti“ su pareigūnais, kad nebūtų surašytas pažeidimo protokolas, vairuotojas Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato pareigūnams siūlė 1000 litų kyšį. Vyriškis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Dėl bandymo papirkti pareigūnus pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Už vairavimą apsvaigusiam nuo alkoholio Vilkyškių gyventojui gresia bauda nuo dviejų tūkstančių iki trijų tūkstančių litų su teisės vairuoti transporto priemonę atėmimu nuo dvejų iki trejų metų arba administracinis areštas nuo dešimties iki trisdešimties parų su teisės vairuoti transporto priemonę atėmimu nuo dvejų iki trejų metų.