Vilkytiškių patogumui – nauja parduotuvė

vilkyciu parduotuve lentynosŠiandien daugumos Saugų seniūnijos Vilkyčių kaimo gyventojų keliai suka į Vilkyčių pavadinimą turinčią gatvę, kurios 2 numeriu pažymėtame name duris atvėrė rekonstruota UAB „Šilutės prekyba“ parduotuvė.

Dar dažais kvepiančioje parduotuvėje savo kaimynų laukia 3 pardavėjos, kurios parduotuvės atidarymo proga jiems negailės dovanėlių, o keletą artimiausių dienų palepins ir nuolaidomis.

Pasiūlys 5000 pavadinimų prekių

Daugiau nei dvi dešimtis parduotuvių turinti bendrovė „Šilutės prekyba“ pastaraisiais metais vieną po kitos jas rekonstruoja.vilkyciu parduotuve
Bendrovės direktorius Egidijus Kuzminskas šmaikštaudamas sako, kad senoji parduotuvė Vilkyčiuose buvo „ne ką jaunesnė už paskutinį carą“ – veikė net nuo 1962-ųjų metų. Pagal tipinį sovietmečio parduotuvių projektą pastatytas pastatas buvo susidėvėjęs, patalpos buvo šaltos, todėl paprasto remonto pastatui jau nebeužteko, reikėjo rekonstrukcijos.

Parduotuvę prekybininkai uždarė gegužę, ir daugiau nei 3 mėnėsius trukusi jos rekonstrukcija atsiėjo apie pusę milijono litų.
Dabar maždaug 150 kvadratinių metrų ploto prekybos salėje vilkytiškiams ir šio kaimo svečiams bus pasiūlyta apie 5000 prekių. Tai ne tik maisto produktai, bet ir pirmo būtinumo ūkinės, higienos, sodo ir daržo prekės, reikmenys moksleiviams – viskas, ko kaimo žmogui prireikia kasdieniame gyvenime.

Be to, šalia parduotuvės įrengta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, sutvarkytas privažiavimas.

Tikisi pirkėjų palaikymo

vilkyciu parduotuve pastatas 1Iškilmingo atidarymo parduotuvės savininkai nerengė. Anot bendrovės direktoriaus, vietiniai žmonės ir taip žino atidarymo laiką, žino ir tai, kad prekybininkai savuosius klientus atidarymo proga visada pamalonina dovanėlėmis ir nuolaidomis. Todėl jų ir be iškilmingo atidarymo dar gerokai iki 10 valandos susirinko apsčiai.

Parduotuvėje pirkėjų laukia vedėja Jūratė Seitkalijeva ir pardavėjos Nijolė Saunoriutė bei Ovilija Jonušienė, o artimiausiu metu planuojama priimti dar vieną pardavėją.

Jau po mėnesio „Šilutės prekyba“ įkurtuves planuoja ir dar vienoje rekonstruojamoje parduotuvėje – Degučių.

„Norime ir tikimės, kad mūsų pirkėjai įvertins ir palaikys ne didžiuosius šalies prekybos centrus, bet ir savus prekybininkus, kurie rūpinasi kaimo žmonėmis, čia investuoja į pastatus, čia kuria naujas darbo vietas ir mokesčius sumoka į vietos biudžetą. O prekių kokybę mes garantuojame ne blogesnę“, – sakė E.Kuzminskas.