Vilniuje nusižudė buvęs Seimo narys, žurnalistas V. Martišauskas

martisauskasViešbučio Vilniuje kambaryje trečiadienį prieš vidurdienį aptiktas negyvas buvęs Seimo narys, žurnalistas Virginijus Martišauskas. Pagrindinė jo mirties versija – savižudybė.

 

Negyvas buvęs Seimo narys Virginijus Martišauskas (gim. 1946 m.) dar prieš vidurdienį aptiktas Pilaitės pr. esančio viešbučio „Green Hotel“ kambaryje. Pirminiais duomenimis, vyras rastas pasikoręs.

„Lietuvos ryto televizija“ pranešė, kad negyvą vyrą atvykęs į viešbutį aptiko jo sūnus. Esą kurį laiką šeima jo jau ieškojo.

Vilniaus policija dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

V.Martišauskas beveik 30 metų dirbo žurnalistu – įvairiuose leidiniuose ir televizijose, vedė Lietuvos televizijos laidas “Keliai, mašinos, žmonės“ ir „01, 02, 03“.

Vėliau jis pradėjo politiko karjerą. Yra buvęs Trakų rajono Vievio apylinkės tarybos deputatas. 1996–2000 m. VII Seimo narys, išrinktas Šilutės rinkimų apygardoje. Seime dirbo Teisės ir teisėtvarkos komitete. 2000–2004 m. VIII Seimo narys, vėliau atsistatydino.

Pastarąjį kartą apie V.Martišauską visuomenė išgirdo šį sausį, kai jo vairuojamas automobilis „Volvo” trenkėsi į pakelėje buvusius didžiulius akmenis. Per incidentą V.Martišauskui lūžo krūtinkaulis.

Daugiau skaitykite ČIA.