„VIP Cirkas” programoje: po pasaulį klajojanti mergina ir laikrodinė bomba

 VIP CirkasVienišos merginos klajonės ieškant tikro pasaulio. Tokį intriguojantį siužetą siūlo gegužės 21-24 dienomis Šilutėje su naujausia programa gastroliuosiantis „VIP Cirkas”. Pirmą kartą Lietuvos kilnojamo cirko istorijoje žiūrovai išvys spalvingą cirko šou, persipynusį su opera.

Muzika ir akrobatika, operos vokalas ir iliuzija, spalvingos aprangos ir operetės elementai.

Gegužės 21-24 dienomis  Pamario mokyklos kieme (Žalgirio g. 16) gastroliuosiantis  „VIP Cirkas” primins elitinio „Cirque du Soleil” šou.

„Vieniša, pasiklydusi mergina, profesionali operos vokalistė ir oro akrobatė iš Latvijos ieškos tikrojo pasaulio. O garsių šeštos kartos Čekijos klounų dinastijos atstovas parodys jai tikrą, spalvingą nuotykį – cirko gyvenimą, – siužetą atskleidė „VIP Cirkas” bendraturtė Agnė Zobovienė. – Ji sutiks ir Supermeną, ir Operos vaiduoklį, ir filmo „Neįmanoma misija”, ir įvairių pasakų herojus.”  VIP Cirkas 1

Daug spalvų, įspūdingas apšvietimas, muzika, juokai, oro akrobatika,  kvapą gniaužiantys triukai, daug pirotechnikos efektų ir operos dainos: tokio dviejų valandų trukmės reginio Lietuvos žiūrovai dar neregėjo.

Ir, žinoma, be trylikos tituluotų cirko artistų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Čekijos, žiūrovai išvys ir daug gyvūnų.

Meškos Kvina ir Vipas, pudeliai Fina, Riksi, Liuksas, Mija, Džeko Raselo terjeras Nylė, taksai Buba, Fifa, Bonija, Šarlota, katinai Čiupa, Siemka, Ledi, Turbas, Naikas, dešimtys balandžių, ponis Žaibas Makvynas, su kuriuo pirmą kartą programą parengė Mykolo ir Agnės Zobovų sūnus Lukas.

O meilė? Nejau po pasaulį klajojanti mergina modernioje kilnojamojo cirko scenoje nepatirs meilės?

„Bus ir meilė, – šypsojosi Agnė. – Bus ir ekstremalių situacijų, bus ir itin retas, sudėtingas numeris – kamuolio žongliravimas kojomis, kylant iki cirko kupolo. Bus ir lagaminas su tiksinčia laikrodine bomba.”

Naują kvapą gniaužiantį, linksmą, itin spalvingą reginį, kurį paįvairins profesionalios operos vokalistės bei akrobatės iš Latvijos dainos, pamatys 15 Lietuvos miestų žiūrovai: ne tik Kauno, bet ir Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės, Raseinių, Pasvalio ir kitų.

Po Lietuvą gastroliuojantis „VIP Cirkas” dar aplankys ne tik Šilutę, bet užsuks į Telšius, Mažeikius, o vienišos merginos klajones po pasaulį baigs spalio mėnesį Vilniuje.

PLAČIAU APIE RENGINĮ.