Virsta seni medžiai. Vieni šilutiškiai džiaugiasi, kiti pyksta

pjauna medziusAntradienį Šilutės centrinėje gatvėje virto keturi didžiuliai seni medžiai. Pasak Šilutės seniūno Raimondo Steponkaus, tai – pavasarinio miesto želdinių tvarkymo pradžia. Reikia apgenėti pavojingai išsišakojusius medžius, o kai kur pašalinti nudžiūvėlius ir kitus gyventojams pavojų keliančius medžius.
Kai tik prasideda pavasarinis medžių šalinimas ir genėjimas, visada vieni šilutiškiai tai vertina kaip išsigelbėjimą nuo grėsmę keliančių medžių, kiti kviečiasi žurnalistus – esą reikia saugoti miesto žalumą.

„Šilutės naujienoms“ seniūnas R.Steponkus sakė, kad antradienį Lietuvininkų gatvėje nupjauti medžiai, kuriuos pašalinti seniai prašė gyventojai: medžiai augo labai arti namo, lietė ir ardė stogą, gožė langus.

Atsižvelgus į specialistų komisijos sprendimą, netrukus bus pašalinti ir keli kiti medžiai, kurie yra seni, pažeistomis šaknimis ar ligoti. Vienas iš jų auga Lietuvininkų ir Taikos gatvių sankirtoje, prie šviesoforo, šalia parduotuvės „Principas“. Kai šis senas medis sulapoja, jis trukdo miestelėnams – užgožia matomumą šalia esančio namo gyventojams ir eismo dalyviams.

Želdinių tvarkymo darbus atlieka seniūnijos darbuotojai, o ten, kur reikia technikos pakilti į aukštį, samdomi UAB „Šilutės komunalininkas“ darbuotojai.