Visą birželį policija vykdys reidus keliuose

Tauragės AVPK pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, birželio mėnesį savo aptarnaujamojoje teritorijoje vykdys prevencines priemones.

Birželio 1-4 d. dėmesys bus skiriamas dviračių (elektrinių paspirtukų) vairuotojų kontrolei.
Birželio 7-10 d. vyks pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolė.

 

Tuo pačiu metu vyks vairuotojų naudojimosi ryšio priemonėmis, vairuojant ir neturint laisvų rankų įrangos, kontrolė. Birželio 13-19 d. vyks krovininių automobilių ir autobusų kontrolė, o birželio 20-22 d. – saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių naudojimo kontrolė.

Birželio 24-27 d. pareigūnai tikrins vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumo ir apsvaigimo nuo narkotinių medžiagų kontrolę.

Pareigūnai primena, kad važiuojantieji elektriniais paspirtukais privalo taip pat laikytis KET reikalavimų, būti atidūs, gerbti kitus eismo dalyvius. Tėvai, duodami paspirtuką vaikams, turėtų atkreipti dėmesį į jų saugumą. Svarbu, kad mažamečiai dėvėtų šalmus, kitaip pasivažinėjimas gali baigtis skaudžia nelaime.