Visi „Senjorų Eldorado“gyventojai – Šilutės PSPC klientai

PSPC VOKSenelių globos namų „Senjorų Eldoradas“ direktorė Laimutė Giedraitienė džiaugiasi ilgamečiu bendradarbiavimu su Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro medikais. Pasak L.Giedraitienės, visi globos namų gyventojai – 48 garbaus amžiaus žmonės, tarp kurių yra ir nemažai Vokietijos bei kitų Europos šalių piliečių, yra Šilutės PSPC klientai.

„Senjorų Eldoradą“ praėjusią savaitę aplankė globėjų grupė iš Vokietijos Kukshaveno (Cuxhaven) miesto diakonijos. Diakonas Konradas Geeismanas su savo grupės nariais pageidavo susipažinti su Šilutės PSPC vadovybe ir darbuotojais, domėjosi, kuo Kukshaveno labdaros organizacija galėtų būti naudinga medikams.PSPC VOKK

Svečius sutiko Šilutės PSPC vadovo pareigas einantis gydytojas Algimantas Čeponis ir vyriausioji slaugytoja Daiva Žalgevičienė. Svečiai apžiūrėjo Šilutės PSPC kabinetus, turimą medicininę įrangą.

A.Čeponis papasakojo apie planuojamą įrengti DOTS kabinetą, skirtą gydyti tuberkulioze sergančius pacientus.

Šilutės savivaldybės taryba yra įpareigojusi Šilutės PSPC įsteigti DOTS kabinetą ir organizuoti jo veiklą bendradarbiaujant su viso rajono pirminės sveikatos priežiūros įstaigomis. Šilutės PSPC kabinetą turi įsteigti ir veiklą organizuoti savo lėšomis.

Svečiai iš Kukshaveno miesto pažadėjo pagalbą.