Visi suaugusieji kviečiami į nemokamus anglų kalbos ir kūrybos kursus

anglu kalbos_kursaiNe veltui sakoma, kad žmogus tobulėja ir auga savo asmenybe tik didėjant tikslams. Vienas iš iš tokių augimo tikslų šiemet įgyvendinti pradėtas Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centre (Kalinausko g. 10).

LR Švietimo ir mokslo ministerijai paskelbus konkursą neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programoms finansuoti 2017 metais, vasaros pabaigoje šio centro pedagogė, anglų kalbos mokytoja metodininkė Rita Bernotienė pateikė paraišką ir laimėjo konkursą, kurio pagrindinis tikslas suburti šilutiškius ir kartu su jais pradėti vykdyti programą „Anglų kalbos kūrybinės dirbtuvės”.

Dalyvių tikslinė grupė – asmenys, ne jaunesni nei 18 metų. Labai kviečiami ir senjorai. Kursai – nemokami.

Pagrindinis programos „Anglų kalbos kūrybinės dirbtuvės” tikslas – suteikti suaugusiems asmenims trūkstamų anglų kalbos ir informacinių komunikacinių technologijų (IKT) žinių, būtinų sėkmingai profesinei veiklai ar asmeniniam tobulėjimui.   Anot programos rengėjos ir įgyvendintojos R.Bernotienės, kiekvienas dalyvis gali ne tik atrasti naują veiklą, bet ir praplėsti savo akiratį, praturtinti laisvalaikį bei savo vidinį pasaulį ir žinias.

„Ši programa skirta visiems suaugusiesiems, norintiems ugdyti savo anglų kalbos komunikacinę ir tarpkultūrinę kompetencijas, atvirumą ir toleranciją kalbantiems užsienio kalba, kūrybingumą ir saviraiškos gebėjimus. Užsiėmimų metu, kurie rengiami naujosiose Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centro patalpose, dalyviai per patrauklias, kūrybiškas veiklas (teatrą, IKT) ne tik patobulins anglų kalbos, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, bet įgis daugiau pasitikėjimo savimi”, – sako pedagogė, tvirtai įsitikinusi, kad visa tai padės kiekvienam programos dalyviui sėkmingiau įsitvirtinti darbo rinkoje ir sudarys sąlygas savirealizacijai.

Programos „Anglų kalbos kūrybinės dirbtuvės” kursai bus vedami penktadieniais dviem grupėms: pradedantiesiems ir pažengusiesiems. Užsiėmimų pabaiga – gruodžio 8-ąją. Tada dalyviams bus įteikti ir kursų baigimo pažymėjimai.

Susidomėjusieji programa kviečiami aktyviai dalyvauti, juolab kad kursai vedami nemokamai. Daugiau informacijos tel. 8 657 05856.