Visos šalies policijos pareigūnai mynė pedalus Rusnėje

Penktadienį vyko jau antrasis šių metų visos Lietuvos policijos darbuotojų ir jų šeimos narių žygis dviračiais po Rusnės salą.

Daugiau nei pusė tūkstančio žygio dalyvių jėgas išbandė maždaug 40 km ilgio trasoje po vaizdingą salą.

Atsižvelgiant į trasos ypatumus – kad maršrutas ėjo ir žvyrkeliais, ir asfaltu, ir pievų keliukais bei pylimais, pareigūnams iš anksto rekomenduota pasirinkti tinkamą dviratę transporto priemonę.
„Nors žygio dalyvių išankstinis limitas buvo 400 žmonių, jų užsiregistravo 505, o suvažiavo dar gerokai daugiau“, – sakė Tauragės AVPK atstovė Lina Banienė.

Susirinkusiuosius pasveikino ir Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Pasak mero, gera, kad tokių sveikatinimo priemonių organizatoriai pasirenka pamario kraštą. „Rusnės saloje dviračių trasa išties eina vaizdingomis vietomis, čia tikrai yra ką pamatyti, tad tikiu, kad žygio dalyviai patirs labai gerų įspūdžių. Be to, ir mūsų kraštui garbė, kad čia atvyksta ne tik vis daugiau turistų, bet ir gausus būrys policijos pareigūnų, kad jie propaguoja sveiką gyvenimo būdą“, – prieš renginį „Šilutės naujienoms“ sakė V. Laurinaitis. Žygeiviams jis palinkėjo gero oro ir gerų įspūdžių.

Po renginio atidarymo ir svečių sveikinimų, instruktažo ir mankštos kartu nusifotografavę pareigūnai ir jų šeimų nariai startavo. Valandos poilsis ir užkandžiai surengti poilsiavietėje, o finišas jau pavakarę buvo prie senojo Rusnės tilto.

Šilutės policijos komisariato vadovas Remigijus Rudminas taip pat dalyvavo žygyje kartu su Šilutės r. PK pareigūnų ir jų šeimų narių būreliu. „Nors šiuo metu atostogauju ir minti pedalų negalėsiu dėl patirtos traumos, bet dalyvausiu, nes toks susitikimas su kolektyvu bus puiki atostogų pramoga“, – sakė jis. R. Rudminas sakė dažnai dalyvaujantis įvairiuose pėsčiųjų ir dviratininkų renginiuose, nes tokių kasmet organizuojama po keletą.

Sėkmingai įveikę dviračių trasą dalyviai buvo apdovanoti specialios formos atminimo medaliais.