Vitrinų konkurso nugalėtoja – parduotuvė „Paryžius tavo vaikui“ (foto)

Komisijos nuomone, originalumu išsiskiria ir parduotuvės „Vaikystė“ vitrina.Kaip ir kasmet, artėjant Kalėdoms Šilutės seniūnija paskelbė gražiausių vitrinų konkursą. Visą miestą apvažiavusi komisija nutarė, kad įdomiausiai ir gražiausiai šiemet papuošta Lietuvininkų g. 61 esanti Lauros Eizienės parduotuvės „Paryžius tavo vaikui“ vitrina.

Vitrinas ir visą miestą apžiūrėjo Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus, Šilutės meno mokyklos direktorės pavaduotojas Arnoldas Milukas, dailės mokytoja Živilė Skirkevičienė, fotokorespondentė Laima Putriuvienė ir seniūnijos raštvedė Genutė Toleikienė.VITRINOS 6

Seniūnas R.Steponkus praėjusį penktadienį gražiausios vitrinos šeimininkei L.Eizienei įteikė padėką ir kalėdinę dovanėlę.

R.Steponkus pastebėjo, kad ir šiemet išradingiausiai papuoštos tos vitrinos, kurios akį traukė ir ankstesniais metais. „Bendras pastebėjimas – miestas atrodo nei geriau, nei blogiau negu ankstesniais metais. Gal jei būtų sniego ir bendras miesto vaizdas būtų šventiškesnis“, – svarstė seniūnas.

Komisija paminėjo dar keletą įdomiau padabintų vitrinų. Tai toje pačioje Lietuvininkų gatvėje esančios parduotuvės „Mados linija“ ir „Mažylis“, Tilžės gatvėje įsikūręs „Džinsų pasaulis“, tiesa, išradingumo užtekęs tik vienai vitrinos pusei.

Išsiskiria ilutės meno mokyklos Dailės skyriaus pastatas. / Simonos Pužaitės nuotr.Kaip ir kasmet, akį traukia Grabupiuose, šalia parduotuvės „Egmina“, stovinti Kazimieros Vaivadienės sodyba, Naujakuriuose, Kaštonų gatvėje, įsikūrusių Murauskų ir Statybininkų gatvėje esančios individualios D.Ivanauskienės šakočių kepimo įmonės aplinka, parke, šalia Kultūros ir pramogų centro, net švyti Vidos ir Alekso Kvederių namas. Išsiskiria Šilutės meno mokyklos Dailės skyriaus pastatas, originaliais karpiniais papuošti visų mokyklų langai, 2012-ųjų simboliai – drakoniukai – papuošė Šilutės seniūnijos langus. Padėkos vertas „Šilutės baldų“ kolektyvas, ir šiemet gražiai papuošęs eglutę šalia savo įmonės ir Dariaus ir Girėno gatvės medžius.

Daugiau nuotraukų albume

joomplu:2224