VMVT vėl kviečia į konkursą

bulldog-at-vetŠilutės valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba ir šiemet organizuoja mokinių kūrinių konkursą „Kai užaugsiu, būsiu veterinaras“, kuris skirtas Pasaulinei veterinarijos gydytojų dienai – balandžio 30 d. – paminėti.

Laukiame ne tik pradinukų, bet ir vyresnių klasių moksleivių, jaunųjų žurnalistų, ūkininkų ir jų šeimos narių pasakojimų apie pažįstamą veterinarijos gydytoją. Pasvarstykite, koks turėtų būti vet. gydytojas, galima paminėti išskirtinius įvykius, kai jis padėjo išgelbėti gyvybę jūsų gyvūnui ir pan. Laukiame ir kritinių rašinių: galbūt pajutote veterinarijos gydytojo nekompetenciją ar netaktą, vengimą padėti.

Konkurse gali dalyvauti visi fotografijos mėgėjai, nepriklausomai nuo jų amžiaus. Kiekvienas dalyvis gali pateikti ne daugiau kaip 3 nuotraukas, susijusias su pagrindine konkurso tema „Kai užaugsiu, būsiu veterinaras“. Pastebėkite veterinarų kasdienybės momentus, o nuotraukos turėtų pabrėžti, kad vet. gydytojai vaidina svarbų vaidmenį mūsų visuomenėje.

Rašinius ir nuotraukas iki balandžio 15 d. reikia išsiųsti Šilutės VMVT, adresu: Barzdūnų kaimas, Šilutės sen., Šilutės r., arba el. paštu silutesr@vet.lt. 

Rašinius ir nuotraukas vertins komisija. Geriausių darbų autorių laukia malonios staigmenos. Apie nugalėtojus bus pranešta mokyklai ir asmeniškai laimėtojui, informuota „Šilutės naujienose“.

Gegužės mėn. (jei bus pageidaujančių) planuojame nugalėtojams surengti ekskursiją į LSMU veterinarijos gydytojų  klinikas.