Vogė ir sutikdami Naujuosius

Naujųjų metų naktį vagys įsilaužė į namus. / Asociatyvi culturalcivilian.wordpress.com nuotr.Šilutės rajone vagys nesnaudė ir Naujųjų metų naktį. Kaip informuoja Šilutės r. PK, policijos pagalbos prireikė šilutiškiui V.P.

Vyras trečiadienio vakare nerakintame nuomojamame bute, kuris priklauso piliečiui D.N., pasigedo muzikinio centro „Samsung MAX T 350” ir telefono „Nokia 5100i”. Padaryta nuostolių už 1095 litus.

495 litus nuostolių suskaičiavo Ramoniškių k. gyvenanti 49-erių B.Š. Apvogtus namus moteris rado Naujųjų metų naktį, apie 1 val. grįžusi namo. Vagys išlaužė lango rėmą ir iš namo pavogė 400 litų bei alkoholinių gėrimų.

Išretintą savo mišką gruodžio 30-ąją aptiko šilutiškė N.T. Moters miškas yra Grabupiuose. Čia nupjauti ir išvežti 1 beržas, 1 pušis, 2 gluosniai ir 3 ievos. Padaryta apie 600 litų žala.

Liūdnai Naujųjų sutikimas pasibaigė 40-metei šilutiškei I.K. Moteris juos sutiko Pagryniuose esančiame bare „Jeronimo užeiga” ir apie 2.30 val. pastebėjo, kad dingo jos rankinė. Joje buvo piniginė su 60 litų, dvi banko kortelės, vairuotojo pažymėjimas, telefonas „Nokia” ir raktų ryšulys. Nuostoliai siekia 1210 litų.

417 litų verto telefono „Nokia C2-01” neteko ir šilutiškis S.K. Vyras jo pasigedo gruodžio 30-osios vakarą savo namuose.