Vokietijos Emericho miesto motoklubas apdovanojo Šilutės vaikus

dienos centrasTrečiadienį trumpam vizitui Šilutės savivaldybės merą Vytautą Laurinaitį aplankė Lietuvoje poilsiaujantys Vokietijos Emericho miesto motoklubo nariai. Jie paprašė perduoti jų piniginę dovaną – 100 eurų mažiau pasiturinčių Šilutės šeimų vaikams.

Svečius lydėjo filologė, habilituota humanitarinių mokslų daktarė, LMA akademikė Grasilda Blažienė.

Po pokalbio apie šiandieninę situaciją Šilutės rajone, savivaldybės svečiai įteikė merui V.Laurinaičiui voką su pinigais. Jie paprašė paramą įteikti vaikams, kuriems dabar labiausiai trūksta lėšų kokiai nors veiklai.

Ketvirtadienį savivaldybės meras V.Laurinaitis kartu su pavaduotoju Algiu Bekeriu atvyko į Šilutės socialinių paslaugų centro kuruojamą Vaikų dienos centrą. Šį centrą lanko vaikai iš šeimų, patiriančių riziką. Centras visai neseniai iš „Raudonkepuraitės“ vaikų darželio patalpų persikėlė į Liepų gatvėje esantį pastatą, kuriame dar prieš metus veikė Jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centras.

Centre su 14 vaikų ir paauglių būriu dirba dvi socialinės darbuotojos. Vaikai pasakojo, kad jiems čia gera, kad jie skaniai maitinami, žaidžia ir įdomia leidžia laisvą laiką.

Meras V.Laurinaitis su A.Bekeriu, išklausinėję vaikus apie jų gyvenimą, atplėšė padvanotą voką ir perdavė centro darbuotojoms 100 eurų. Šilutės socialinių paslaugų centro direktorė Reda Urbaitytė „Šilutės naujienoms“ sakė, jog darbuotojai kartu su vaikais tarsis kam panaudoti gautus pinigus. Nes šiame centre visi panašūs klausimai sprendžiami kartu su jo lankytojais – vaikais.