Vydūniečiams sporto salė bus atiduota jau rugsėjo 1-ąją

VYDUNO SPORTO SALESeimo narys Artūras Skardžius yra dažnas svečias Vydūno gimnazijos sporto salės statybvietėje. Kaskart apsilankęs Šilutėje, politikas domisi statybų eiga, projekto finansavimu. 2014 metais jam pavyko per sunkmetį sustabdytą sporto salės projektą vėl įtraukti į įgyvendinamų Valstybės investicinių projektų sąrašą ir taip sugrąžinti vydūniečių viltis sportuoti savo salėje.

Šilutės r. savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis Seimo nariui A.Skardžiui sakė, kad sporto salės statybų pabaigos tikisi šių metų rudenį. Deja, sporto salės aplinkos ir gimnazijos kiemo tvarkymo darbai bus baigti tik 2017 metais, nes taip suplanuotas investicinio projekto finansavimas.

Pasak S.Šepučio, jau atlikta apie 70 proc. sporto salės statybos darbų. Visa projekto vertė – 1,8 mln. Eur.

Vydūno gimnazijos sporto salės statybos rangovo UAB „Žibai“ direktorius Steponas Kazlauskas patvirtino, kad minimaliai sutvarkius naujos sporto salės aplinką (kad būtų galima įeiti į salę), pastatas bus atiduotas naudotis jau šių metų rugsėjo 1 dieną. Pasak S.Kazlausko, dabar statybininkai rengia salės vidaus instaliacijas, netrukus bus pradėti apdailos darbai.