Vydūniečių prizas – „G&G Sindikato“ koncertas

VydunasAtostogaujantys Vydūno gimnazijos moksleiviai džiūgauja sekmadienio vakarą sužinoję, kad jie iškovojo pergalę fotokonkurse, vykusiame parodos „Studijos 2013“ metu. O džiaugtis yra ko: vydūniečių laimėtas prizas – grupės „G&G Sindikatas“ koncertas.

Iš visų Lietuvos kampelių į „Litexpo“ parodų rūmuose vykusią parodą „Studijos 2013“ suvažiavę mokyklų atstovai Mykolo Riomerio universiteto stende galėjo pasirinkti jiems įdomiausią profesiją ir iliustruoti ją čia pat sugalvotu fotosiužetu.

Universitetas turėjo įvairių drabužių, kuriais apsivilkę moksleiviai imitavo galimas studijuoti profesijas ir įsiamžino nuotraukose. Tos nuotraukos dalyvavo fotokonkurse.

Už nuotraukas visą savaitę balsavo „Facebook“ lankytojai ir rezultatai paskelbti vasario 17 dieną.

Rinkti labiausiai patikusią nuotrauką buvo galima iš 221 fotografijų. Per savaitę išryškėjo, kad labiausiai konkuravo daugiausiai „Patinka“ mygtuko paspaudimų sulaukusios 5 mokyklų nuotraukos, tarp jų – ir Šilutės Vydūno gimnazija.

Konkurso dalyviams reikėjo kovoti garbingai: uždrausta rašyti neetiškus komentarus ar kitaip kenkti žaidimo dalyviams. Už tai grėsė pašalinimas iš konkurso.

Tad garbingai dalyvavę vydūniečiai per savaitę konkurse už savo nuotrauką surinko 8 873 „Patinka“ paspaudimus ir daugiau nei 500 taškais aplenkė varžovus.

Anot Vydūno gimnazijos direktorės Marinos Stirbienės, į parodą „Studijos 2013“ dviem autobusais vyko 50 gimnazistų. Jie vyko pasidomėti studijomis, apie konkursą net nežinojo, tačiau pamatę tokią galimybę, negalėjo jos praleisti.

Vydūno gimnazijos gimnazistas Edvardas Tutlys tapo „kaliniu“, o Julija Svipaitė – jį sulaikančia pareigūne. Ši nuotrauka sulaukė beveik 9 tūkstančių gerbėjų.

Aktyviai balsavę vydūniečiai ir jų draugai iškovojo pergalę gimnazijai ir jau kovo mėnesį jie galės džiaugtis grupės „G&G Sindikatas“ koncertu.

Ir anksčiau gimnazistai aktyviai dalyvaudavo panašiuose konkursuose. Jie buvo laimėję dainininko Manto koncertą, kitą konkursą laimėjusi klasė vyko į Paryžių, kur stebėjo Lady Gagos koncertą, o dabar vydūniečiai prie laimėjimų gali pridėti ir „G&G Sindikato“ koncertą.