Vydūno gatvėje stovėti nedraus

eismas vyduno gatveŠilutės Vydūno gatvėje gyvenantys šilutiškiai nepatenkinti, kad šalia jų namų triukšminga vakarais ir naktimis, kai į čia esantį parkelį suvažiuoja jaunimas. Tada, anot gyventojų, „riaumoja varikliai ir sklinda tranki muzika“.

Bet Savivaldybės Eismo saugumo komisija vidury miesto gyvenančių šilutiškių norų pildyti neskuba: sako, kad tokioje vietoje ramybės nėra ko tikėtis…

Į rajono Eismo saugumo komisiją kreipėsi du Vydūno gatvės pradžioje, šalia parkelio, gyvenantys vyrai. Jie savo rašte rašo, kad dažnai vakarais ir net naktimis neturi ramybės. Pasak vyrų, vakarop čia pradeda rinktis jaunimas automobiliais, iš kurių sklinda tranki muzika, burzgia varikliai, per langus mėtomos šiukšlės ir spjaudomasi. Be to, ir mašinos statomos taip, kad pro jas nei praeisi, nei pravažiuosi.

Todėl gyventojai prašo šioje vietoje pastatyti vakarais važiuoti arba sustoti draudžiantį ženklą.

Situaciją apsvarstę komisijos nariai nutarė, kad jei šioje vietoje bus uždrausta stovėti, mašinos atsiras kitose, galbūt ne mažiau apgyvendintose vietose. Kažkur juk jas žmonėms reikia statyti, o automobilių stovėjimo vietų Šilutėje, kaip žinia, trūksta vis labiau.

Todėl nutarta Vydūno gatvės gyventojų prašymo netenkinti. O dėl ramybės metu keliamo triukšmo ar kitų nepatogumų visi žmonės gali bet kada skambinti policijai ir kviesti patrulius.