Vydūno matematikai nugalėjo komandinėje olimpiadoje

vyduno gimnazija_matematikaRietave vykusi komandinė matematikos olimpiada Šilutės Vydūno gimnazijos moksleiviams buvo itin sėkminga: 9 – 10 klasių komanda laimėjo III vietą, o 11 – 12 klasių gimnazistai užėmė aukščiausią – I vietą.
III vietos laimėtojai – tai antrokai Kornelijus Arnašius, Gabrielė Bernotaitė, Emilija Braukylaitė, Giedrius Eidukis, Gintaras Špečkauskas. I vietą iškovojo Gerda Būdvytytė, Karolina Jucikaitė, Irmantas Linkis, Vytenis Ropė, Benas Taroza. Komandas į olimpiadą lydėjo matematikos mokytojai Edmundas Čiuželis ir Daiva Kėrienė.

Rietavo komandinė matematikos olimpiada mokytojo Kazio Šikšniaus taurei laimėti vyksta kiekvieną rudenį nuo 2002 metų. Į ją renkasi Žemaitijos regiono vidurinių mokyklų ir gimnazijų komandos, tarp kurių ir Šilutės Vydūno gimnazija. Šiemet jau aštuonioliktą kartą surengtoje olimpiadoje iš viso dalyvavo 19 komandų.

Šioje olimpiadoje, kaip jau įprasta, mokiniai ne tik sprendė sudėtingus matematikos uždavinius, kuriuos parengė Vilniaus universiteto profesoriai. Jie taip pat turėjo galimybę klausytis doc. R. Kašubos paskaitos, kurią drąsiai galima vadinti „Matematika iš kitokios / įdomios perspektyvos“. Mokytojai tuo metu klausė dėstytojų pranešimų.