Vyks Šilutės bendruomenės tarybos rinkimai

Šilutė. / © silutesnaujienos.ltŠilutės seniūnija kviečia visus seniūnijos seniūnaičius, registruotų bendruomenių organizacijas, religinių bendruomenių ir bendrijų atstovus, pavienius bendruomenės narius, nevyriausybinių organizacijų, valstybės ar Savivaldybės institucijų ir įstaigų atstovus į susirinkimą dėl vietos bendruomenės tarybos narių, pirmininko, pavaduotojo ir sekretoriaus rinkimų!

Posėdis įvyks gegužės 22 d. 15 val. Šilutėje, Lietuvininkų g. 17, 211 kab. (posėdžių salė).

Seniūnijų bendruomenės galės pretenduoti į Vietos bendruomenių savivaldos programos, kuria finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, lėšas.

Šilutės rajono bendruomenių projektams numatyta skirti apie 94 tūkst. litų. Iš jų beveik 29 tūkst. Lt turėtų atitekti didžiausios rajone pagal gyventojų skaičių Šilutės seniūnijos bendruomenių projektams. Kitų seniūnijų bendruomenių projektams atiteks nuo 5400 iki maždaug 7800 litų sumos.

Bendruomenės galės pačios spręsti, kaip panaudoti skirtas lėšas. Lėšos galės būti panaudotos labiausiai pažeidžiamiems bendruomenės nariams ir grupėms, vaikams ir jaunimui užimti, kultūriniams ir švietėjiškiems renginiams, viešųjų erdvių ir aplinkos kokybei gerinti, sportui ir sveikatinimui, bendruomeninės veiklos organizavimui ir kitoms, vietos bendruomenės gyvenimui.