Vyrą apiplėšę jaunuoliai nepraėjus valandai pateko į pareigūnų rankas

00.aaabankomat1Policijos pareigūnams neprireikė nei valandos, kad trečiadienio naktį vyrą Armalėnuose apiplėšę ir sumušę jaunuoliai atsidurtų areštinėje.

Plėšikus, bandančius išgryninti pagrobtus pinigus, pastebėjo pro šalį važiavę Šilutės policijos patruliai.

Trečiadienio naktį, apie 2 val., Šilutėje, Tilžės gatvėje, patruliuojantys policijos pareigūnai pastebėjo prie bankomato besisukiojančius įtartinus jaunuolius.

Patruliams priėjus pasidomėti, ką tokiu metu vaikinai veikia mieste, policijos komisariate iš bendrojo pagalbos centro buvo gautas pranešimas, kad apie 1 val. Armalėnų kaime du nepažįstami asmenys sumušė to paties kaimo gyventoją 47-erių A. R. ir iš striukės kišenės pagrobė 200 litų bei banko kortelę.

Budrūs pareigūnai, aiškindamiesi prie bankomato besisukiojusių jaunuolių tapatybes, įžvelgė gerokai daugiau, negu iš pirmo žvilgsnio galėjo pasirodyti eiliniam praeiviui. 27-erių A. V. ir 20-metis L. P. buvo pristatyti į policijos komisariatą, kur ėmė aiškėti, kad būtent jie galėjo įvykdyti plėšimą Armalėnuose.

Tuo metu, kai jaunuolius pastebėjo pareigūnai, šie kaip tik bandė išgryninti pinigus naudodamiesi nukentėjusiojo banko kortele.

Ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo Šilutės policijoje tęsiamas, sprendžiamas klausimas dėl kardomosios priemonės sulaikytiesiems paskyrimo.