Vyresnieji medikai vėl sukviesti pabūti kartu

Mediku dienaPenktadienio pavakarę į muzikos ir poezijos, o svarbiausia – į pabendravimo popietę esamus ir buvusius Šilutės ligoninės medikus vėl sukvietė gydytoja Regina Kulpienė – Jaunienė.

Čia jau 15-tą kartą surengta popietė „Pabūkime kartu“.
Prieš pusantro dešimtmečio tokį vyresniųjų medikų susiėjimą sumaniusi ir įgyvendinusi ir visus tuos metus jį organizavusi bei vedusi gydytoja R.Kulpienė – Jaunienė sakė tuomet negalvojusi, jog ir praėjus 15-ai metų galės pasakyti tuos pačius žodžius: „Pabūkime kartu“.Medku diena 2

Visus tuos metus kartu su vyresnės kartos medikais buvo ir moterų vokalinis ansamblis „Vaivora“. Anot renginio vedėjos, „vaivorietės“ savo dainomis gydytojų ir slaugytojų sielas skaidrino net tada, kai pačios sunkiai pakildavo iš ligos patalo.

Ir tądien Gražinos Liaudanskienės vadovaujamos ansamblietės kolegoms skyrė savo dainas, o jų vadovė pasidžiaugė ir R.Kulpienės – Jaunienės entuziazmu ir gebėjimu tiek laiko išsaugoti tradiciniu jau virtusį renginį.

Susirinkusieji plojimų negailėjo ir iš Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos atvykusiems pradinukams – Rasos Dulkienės vadovaujamo etnografinio ansambliuko „Bruknelė“ nariams, pakvietusiems kartu pasižvalgyti po senąją Šilutę ir jos turgų. Vėliau visi ilgai bendravo ir prisiminimais dalijosi prie saldaus stalo.