www.silutesnaujienos.lt mini kliento ir lankomiausio puslapio dienas

apie svetaineKovo 19-ąją minėjome kliento dieną, ne už kalnų ir balandžio 4-oji – lankomiausio internetinio puslapio diena, tad redakcijos kolektyvas negali nepaminėti šių progų.

Eina jau penkti metai po svetainės www.silutesnaujienos.lt atnaujinimo, ir mes stengiamės išlikti ant naujienų bangos ir būti stipriu konkurentu kitiems Šilutės rajono naujienų portalams. „Šilutės naujienų“ skaitomumas virtualioje erdvėje džiugina.

Skaitytojai ieško Šilutės naujienų internete

Visiems tiems, kurie mano, kad rajoninį laikraštį skaityti nepopuliaru, pateikiame šiek tiek statistikos. „Šilutės naujienų“ svetainė paskutinį kartą atnaujinta 2011 metais. Tuomet per metus svetainę aplankydavo daugiau nei 142 tūkst. lankytojų, o iš viso apsilankymų buvo beveik pusė milijono (469 085). Grįžtančių lankytojų dalis pirmaisiais atnaujinimo metais buvo 71 proc., naujų – 29 proc. Kasdien į svetainę užsukdavo ir krašto naujienas skaitydavo vidutiniškai 1500 unikalių lankytojų.

Per 2014 metus Šilutės rajono naujienos mūsų svetainėje sudomino daugiau nei 294 tūkst. lankytojų, o tai dvigubai daugiau nei pirmaisiais naujos svetainės gyvavimo metais! Skaitytojai svetainę silutesnaujienos.lt per 2014 metus aplankė 1 milijoną 217 tūkstančių kartų! Beveik pusė lankytojų (45,4 proc.) – nauji, kita dalis (54,6 proc.) nuolat seka Šilutės rajono naujienas ir vis sugrįžta į svetainę. Džiaugiamės tokiu populiarumu  ir jūsų dėmesiu mums!

Skaitytojų skonis keičiasi

Pagrindinis mūsų internetinės svetainės publikacijų šaltinis išlieka laikraštyje spausdinami straipsniai, tačiau svetainė dar papildoma aktualijomis ir įvairenybėmis iš visos Lietuvos.

2011 metais lankytojai, užėję į tinklalapį www.silutesnaujienos.lt, dažniausiai skaitydavo teisėtvarkos skiltį (19 512 peržiūrų), tik vėliau jų akys krypdavo į naujausio laikraščio anonsus (16 966 peržiūrų), fotogalerijas (11 938 peržiūrų) ar Šilutės rajone vyksiančius renginius (10 410 peržiūrų).

Peržvelgus paskutiniųjų metų statistiką, matosi, kad skaitytojų pomėgiai pasikeitė, 2014 metais jie dažniausiai užsukdavo peržiūrėti naujausio laikraščio anonsų (13 448 peržiūrų) ir Šilutės rajone vyksiančių renginių pristatymus (12 547 peržiūrų). Tik peržiūrėję šiuos skyrelius lankytojai domėdavosi teisėtvarka (11 678 peržiūrų).

Smagu, kad domitės ne tik tamsiąja Šilutės rajono aktualijų puse, tačiau sekate laikraščio naujienas ir kultūrines aktualijas.

Esame matomi ir socialiniame tinkle Facebook

Nuolat auga „Šilutės naujienų“ puslapio gerbėjų ratas socialiniame tinkle „Facebook“. Šiandien puslapio draugų skaičius viršija 8 200 – mes esame priekyje, palyginti su kitais Šilutės rajono naujienų sklaidos puslapiais!

Savo paskyroje ne tik skelbiame kiekvienos dienos aktualijas, bet ir dalijamės rajone vykusių renginių akimirkomis, skelbiame konkursus ir bendraujame su Jumis!

Tapkite „Šilutės naujienų“ Facebook draugu ir būkite ant kasdienės Šilutės krašto naujienų bangos internete!