Xenon lempučių nauda ir priežiūra

 

UntitledTinkamas transporto priemonės funkcionalumas neatsiejamas nuo smulkmenų, kuriomis turi pasirūpinti mašinos savininkai. Nors dažniausiai visas dėmesys „krenta“ varikliui, padangoms, tačiau ir gera apšvietimo sistema gali garantuoti, kad atstumo įveikimas bus ne tik saugus, tačiau ir greitas, patogus.

Xenon lemputės – inovacija, kuri džiugina šiandien

d1s Xenon lemputės šiuo metu yra geriausias pasirinkimas Jūsų transporto priemonėms. Jeigu norite gerai matyti kelią, išvengti pavargusių akių, galiausiai, papuošti transporto priemones – tokiu atveju siūlome rinktis inovatyvias lemputes, kurių funkcionalumas puikiai atitinka kainas.

d1s Xenon lemputės šviečia iki 10-ies kartų ilgiau nei tradicinės, tad tai ne tik ilgaamžis, tačiau ir aplinkos poveikiui atsparus įrenginys. Visgi, kol vieni vertina ekonomiją, džiaugiasi, kad investicija atsiperka – ekspertai siūlo daugiau dėmesio skirti saugumui bei kokybei.

„Vairuotojai tampa vis atsakingesni, jiems svarbu būti saugiais ir tuo pačiu pasirūpinti, kad ir kiti kelių eismo dalyviai būtų saugūs”,- patirtimi dalijasi kelyje dirbantis asmuo. Tinkama apšvietimo sistema transporto priemonėje gali atrodyti tik kaip smulkmena, tačiau jeigu ši smulkmena gali išgelbėti Jūsų gyvybę – juk integruosite ją mašinoje, taip”?

Xenon lempučių priežiūra

Kas lemia, kad Xenon lemputės tarnauja taip ilgai? Tai, kad jos gaminamos iš specialios medžiagos galinčios užtikrinti ne tik ilgaamžiškumą, tačiau ir atsparumą aplinkos poveikiui. Šios lemputės “nebijo” kritulių: nei sniego, nei lietaus.
Taip pat jų negadina ir tiesioginiai saulės spinduliai, tad galite ilgam laikui palikti transporto priemonę ant saulės – bent jau lempoms dėl to nebus jokios įtakos.

Untitled 1„Žmonės dažniausiai neturi laiko tokioms smulkmenoms kaip auto lemputės. Todėl ir mieliau renkasi ilgaamžes”,- patirtimi dalijasi pardavėjas ir auto ekspertas iš www.autosviesos.lt.

Kokia priežiūra būtina, kad mašinos apšvietimo sistema visada būtų kokybiška? Jokia, bent jau tikrai ne ypatinga. Paprasčiausiai kiekvieną kartą kai valote auto lempas – stipriau pavalykite stiklą, kad pavyktų pašalinti perteklinį dulkių sluoksnį ir vabzdžių likučius. Tam nereikia jokių specialių ploviklių – puikiai tiks ir vanduo su muilu, kiek šiurkštesnio paviršiaus kempinė.

Būkite saugus kelyje ir saugokite kitus!