Ypatinga „Domino“ teatro aktorių dovana kovo 8-ąją!

 

2si-fb-kovo-8Į Klaipėdą kovo 8 dieną atvyksiantys Lina Rastokaitė ir Sakalas Uždavinys atskleis šimtmečiais žmoniją kamuojančią paslaptį: kaip gyventi santuokoje ir nieko nenudobti. „Domino“ teatro interaktyvus šou „2 smegenų istorija” – žavi nepakartojamu humoru, taikliais pastebėjimais ir netikėtais atradimais.

Kodėl moterys nori tuoktis, o vyrams gerai ir taip? Kodėl vyrai vienu metu gali daryti tik vieną darbą, o moterys tiesiog džiūsta akyse be trijų skirtingų veiklų iškart? Kodėl vyrams svarbu tik veiksmas ir pasekmė, o moterims dar ir visos aplinkybės: kaip, kodėl, kodėl ne, kodėl todėl?

Linos Rastokaitės ir Sakalo Uždavinio pora atskleis, kur vyrai mėgsta pasislėpti nuo savo žmonų, kaip be pykčio priversti savo partnerį padaryti tai, ko nori, o svarbiausia, kodėl meilės problemos dažniausiai slypi ne širdyje, o galvoje.

Pasinaudojant neišsemiamomis šiuolaikinių technologijų galimybėmis sukurta scenografija šią interaktyvią komediją paverčia neabejotinai moderniausiu kūriniu Lietuvos teatro scenoje, leidžiančiu žiūrovui pamesti aiškią ribą tarp realybės ir iliuzijos, bei visu vyrišku ar moterišku protu pasinerti į jaudinančią ir intriguojančią kelionę po priešingos lyties pasaulį.

Kovo 8-ąją Klaipėdos koncertų salėje laukiami visi, kurie į moterų ir vyrų santykius nori pažvelgti su humoru, o svarbiausia – geriau suprasti savo antrąją pusę.