Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje viešėjo – šilutiškė rašytoja Vilma Grigonienė

zem naumiestisŽemaičių Naumiesčio gimnazijoje vyko susitikimas su pedagoge, knygų „Baltų debesų namai“, „Aš norėjau sesutės“ autore – Vilma Grigoniene. Kurį organizavo Ksavera Toliušienė ir Regina Vingienė. Rašymas – ne vienintelė išraiškos forma, autorė taip pat mėgsta rankdarbius, fotografiją, laiko save patriote.

Viešnia gimė Plokščių miestelyje prie Nemuno, mokytojų šeimoje. Todėl Vilmos Grigonienės patys pirmieji prisiminimai susiję su knygomis, kurias skaitė vyresnioji ir vienintelė sesutė Dalia.zem naumiestis1

Autorės vaikystės mėgstamiausi žaislai buvo knygelės. Iš pradžių jas padėdavo skaityti ir suprasti tėtis, o vėliau ir pati jau išmoko skaityti. Vilija Grigonienė pasakoja, kad labiausiai knygas rašyti skatino tėtis. Nuo pat mažų dienų padėjo pamatyti ir išgirsti ją supančio pasaulio poeziją.

Vilma Grigonienė yra baigusi inžinerines studijas, vėliau mokėsi fizikos ir techninių disciplinų VPU. Nuo 1987 m. su šeima gyvena Šilutėje, taip pat yra Šilutės žemio ūkio mokyklos skyriaus vedėja.

Viešnia kalbėjo apie tai, kas yra autorei knyga? Kas įkvepia kūrybai? Kaip gimsta jos knygos? Į šiuos ir dar daugelį mums rūpimų klausimų mielai ir išsamiai atsakė V. Grigonienė.