Žemaičių Naumiestyje bus ūkininkų turgelis

naumiescio turgusŽemaičių Naumiesčio seniūnijos smulkieji ūkininkai netrukus turės galimybę savo produkciją pardavinėti šiuolaikiškoje turgavietėje.

Įsirengti turgavietę naumiestiškiai nusprendė iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos koordinuojamos Vietos savivaldos bendruomenių programos skirtų pinigų.

Žemaičių Naumiesčio seniūnijos nevyriausybinėms organizacijoms šiemet skirta apie 7800 litų. 1000 litų naumiestiškiai ketina skirti Degučių kaimo šventei, dar 1800 – savosioms Dagotuvėms. O likusi suma – 5000 litų teks turgeliui įrengti.

„Apylinkė mūsų plati, ūkininkaujančių daug, užaugina jie ir daug mėsos, ir pieno produktų, ir daržovių. Tad pats laikas ir geras vietas saviškiams prekiauti įrengti“, – nutarė naumiestiškiai.

Ūkininkų turgelio paviljonai išdygs miestelio centre esančioje aikštėje, kur seniai žinoma sendaikčių turgaus vieta. Dėl tikslios vietos šioje aikštėje dar diskutuojama. Delsti neketinama – pradėti turgaus paviljonų statybą naumiestiškiai tikisi jau per artimiausias dvi savaites.