Žemaičių Naumiestyje – kraupi žmogžudystė

smurtasŽemaičių Naumiestyje šeštadienį rastas nužudytas 44 metų vyras. Žudikas greičiausiai jam smogė peiliu – policijos tyrėjai aptiko aukos galvoje gilią durtinę – pjautinę žaizdą.

Tą pačią dieną sulaikyta ir įtariamoji – 63 metų netoliese gyvenanti naumiestiškė.

Negyvas vyriškis rastas savo namuose – tikriausiai ten pat jis ir buvo užpultas.

Žemaičių Naumiesčio seniūnas Jonas Budreckas gerai pažinojo nelaimėlį Saulių M. Vyras gyveno miestelio centre, šalia Žemaičių Naumiesčio sinagogos turėjo savo namelį.

Seniūnas pasakojo, jog anksčiau vyras dirbo tolimųjų reisų vairuotoju, ne kartą pasakodavo įspūdžius iš tolimų kelionių. Tačiau pastaraisiais metais Saulius ypač susidraugavo ir su taurele, ir su panašių pomėgių draugais, tad ir darbą prarado, ir į atidirbinėtojų už pašalpas gretas įsirašė. Tiesa, jam ir padirbėti, anot seniūno, buvo sunkoka – Saulius buvo prastas darbininkas, ne visada pajėgdavo atlikti priskirtus darbus.

Saulius gyveno vienas, nei šeimos, nei vaikų neturėjo, bent jau aplinkiniai nėra apie tai girdėję. Tačiau jis turėjo savo sugėrovų būrelį, su kuriais neretai leisdavo dienas prie butelio. Kaimynams, pasak seniūno, tai netrukdė, nes gretimi namai stovi kiek atokiau nuo Sauliaus sodybos.

Seniūnas sakė ne kartą kalbinęs Saulių keisti gyvenimo būdą, ieškoti pagalbos, bet šis jo nenorėjo girdėti.
Naumiestiškio kūnas aptiktas šeštadienį, apie 11.40 val., jo paties namuose, Sodų g. Jo galva buvo sužalota aštriu daiktu, ant kairiojo šono pastebėtas ir odos nubrozdinimas.

Netrukus pareigūnai sulaikė 63-ejų metų mirusiojo draugę. Miestelyje netruko pasklisti kalbos, kad ji – kartkartėmis kartu girtavusi Zina Š. Įtariamoji nužudymu pensininkė gyvena miestelio pakraštyje stovinčiuose „barakuose“.

Seniūnui sunku patikėti, kad garbaus amžiaus moteris taip galėjo pasielgti.