Žemaičių Naumiestyje – „Projektų mugė“

Zemaiciu naumiescio muge 3Baigus pirmąjį pusmetį Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje surengta „Projektų mugė“.

Visam pusdieniui mokiniams buvo pasiūlyta įvairi veikla. Mažiausiems 5-7 klasių mokiniams aktų salėje buvo demonstruojamas japonų animacinis filmas „Mano kaimynas Totoro“. Filmas apie bendravimą tarp bendraamžių, santykius šeimoje. Mokiniai aptarė jį su klasės vadovais.

II ab gimnazijos klasės mokiniai turėjo sukaupti daug drąsos gindami savo technologijų projektus. Projektai pareikalavo daug darbo, pastangų, bet davė gražių rezultatų. Moksleivių darbus galima apžiūrėti technologijų kabinete, vėliau bus organizuota jų paroda gimnazijos bendruomenėje.

Kitos klasės rengė projektą „Gimnazijos veidas – mūsų visų veidas“. Projekte pristatytos skaidrės arba piešiniai, atspindintys mūsų gimnazijos bendruomenės pasiekimus ir minusus, bei realūs pasiūlymai, kaip pašalinti trūkumus. Projektą koordinavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui L.Rusvaltienė.

III ir IV klasių gimnazistai taip pat susitiko su Vytauto Didžiojo Universiteto atstovėmis, doktorantėmis Vilma Vetrenkiene ir Kristina Myjeryte – Narkevičiene. Viešnios pristatė savo universitetą, kalbėjo apie edukologijos bakalauro studijas, mainų programą, studentų veiklą po paskaitų, dovanojo lankstinukų bei leidinį „Studijos Vytauto Didžiojo universitete 2012“.

Mokiniai patenkinti gauta informacija bei projektų įvertinimais.