Žemaičių Naumiestyje ugnis prarijo du ūkinius pastatus

Nuo užsidegusio kaimynų pastato išplitus ugniai, sudegė ir gretimai stovėjęs ūkinis pastatas. / Rolando Žalgevičiaus nuotr.Šiandien 13.46 val. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šilutės rajone, Žemaičių Naumiesčio miestelyje, Klaipėdos gatvėje dega ūkinis pastatas.

Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Tauragės AVPK.

Ugniagesiams nuvykus į įvykio vietą teko gesinti ne vieną, o du gaisrus. Stiprus vėjas liepsnas iš pirmojo degančio pastato permetė į netoliese stovėjusią kaimynų daržinę, sandėlį.

Abu ūkiniai pastatai supleškėjo iki pamatų. Laimei, trečioje kaimynystėje nebuvo jokių gretimų pastatų ir gaisras nebeišplito.

Pasak vietinių, gaisras kilo sodyboje, kurios gyventojai mėgo girtauti. Neatmetama, kad nelaimė galėjo įvykti dėl jų pačių kaltės. Patys sodybos šeimininkai svarstė, kad tai gali būti padegimas. Kokios tikrosios gaisro priežastys, nustatys ekspertai.

Nuostoliai dar tikslinami.

gaisras rimkaus 2gaisras rimkaus

Silutes naujienu LOGO