Žemaitkiemyje dideliu greičiu lėkęs automobilis kūlvirsčiais nuriedėjo nuo kelio, sužaloti du paaugliai

ZAL 7592Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Šilutės rajone automobiliu BMW su nepilnamečiais važiavęs 24 m. vyras neįvertino savo ir automobilio galimybių.

Dėl didelio greičio automobilis nulėkė nuo kelio, o vairuotojas, 17-metė mergina ir 15 metų jaunuolis iš automobilio iškrito į pievą.

Avarija įvyko apie 23 val. 15 min. Žemaitkiemio gyvenvietės ribose.

Pirminiais duomenimis, automobilio vairuotojas, 24 metų Usėnų gyventojas E. V., prieš eismo įvykį pasisiūlė parvežti į namus pakelėje ėjusią merginą.

ZAL 7601Paauglei įsėdus, vairuotojas pademonstravo automobilio greitį, tačiau šis ėmė slysti skersas.

Kelio vingyje automobilis apie šimtą metrų lėkė priešinga eismo juosta. Po to nevaldomas automobilis nuvažiavo į griovį ir kelis kartus vertėsi kūlvirsčiais.

Triukšmą išgirdę vietos gyventojai atbėgę prie automobilio šalikelėje rado vairuotoją, paauglį ir merginą. Vairuotojas ir jaunas keleivis iš automobilio išlėkė per langus. Besiverčiant automobiliui mergina iškrito per stoglangį.

Nedelsiant buvo iškviestos pagalbos tarnybos. Į avarijos vietą atskubėję trys greitosios pagalbos brigados rado tik du sužalotus nepilnamečius, vairuotojas buvo pasišalinęs.

Jis po kurio laiko surastas už kelių šimtų metrų sėdintis šalikelėje.

Policijos pareigūnams pūsti į alkoholio matuoklį atsisakęs vairuotojas nuvežtas į ligoninę, kur paimtas kraujas girtumui nustatyti.

Automobilyje rasti tušti degtinės ir alaus buteliai.