Žemės dienos renginiai

 

IMG 20190416_170528Šilutės pirmojoje gimnazijoje vyko renginių ciklas, skirtas pasaulinei Žemės dienai paminėti. Renginiuose dalyvavo ne tik mokiniai, bet ir mokytojai.

Pirmųjų klasių gimnazistai kovėsi protų mūšyje. Gimnazijos bibliotekoje buvo eksponuojama paroda „Pasaulio medžiai” – piešiniai, atskleidę mokinių kūrybiškumą ir aplinkos supratimą. Mokyklos koridoriuose stovėjo stendai su tekstais apie Lietuvos gamtą, parašyti rusų kalbos pamokų metu. Taip pat gimnazijoje viešėjo JAV ambasados Vilniuje Viešųjų ryšių skyriaus pareigūnė Heather Steil, kuri pasakojo ir dalinosi patirtimi apie nacionalinius parkus JAV. Per informacinių technologijų pamoką mokiniai ruošė plakatus apie gamtos puoselėjimą ir saugojimą. Pirmųjų ir antrųjų gimnazijos klasių mokiniai per geografijos pamokas varžėsi, kas geriausiai žino pasaulio valstybes ir tai bandė įrodyti naudodamiesi kompiuterine programa „Seterra“.

Kaip ir kiekvienais metais, gimnazijoje rengtas konkursas „Žalioji palangė“ – gimnazistų sukurtos gamtos kompozicijos papuošė gimnazijos koridorių palanges. Neužmiršta ir „Vandens diena“, kurios metu mokiniai buvo skatinami prisiminti vandens svarbą organizmui, o gimnazijos fojė buvo vaišinami vandeniu su citrinomis, apelsinais ir agurkais.