Ženklai bus tol, kol bus pats geležinkelis

 

IMG 20180915_110320Rajono eismo saugumo komisija sprendė Šilutėje, Pramonės gatvėje susidariusią situaciją, kur abipus jau nebenaudojamos geležinkelio linijos dar vis stovi apie pervažą informuojantys ženklai. Kai kurių šilutiškių nuomone, juos reikėtų pašalinti.

Eismo saugumo komisijai parašęs šilutiškis Edvardas priminė, kad Pramonės gatvę kertanti geležinkelio atšaka jau seniai yra nebenaudojama. Šiuo geležinkeliu kažkada naudojosi Šilutės šilumos tinklų įmonė, tačiau geležinkelio atšaka jau seniai uždaryta. Edvardo teigimu, ja įmonė nebesiruošia naudotis ir ateityje.

Pasak šilutiškio, dėl šios priežasties yra netikslingas ir ženklinimas, kuris per pervažą važiuojančius vairuotojus įspėja apie galimą susidūrimą su traukiniu. Todėl jis siūlė panaikinti kelis čia stovinčius ženklus.

Eismo saugumo komisijos nariai vieningai nutarė, kad ten, kur yra geležinkelio bėgiai, turi būti ir apie tai įspėjantys ženklai – tokia nuostata yra įrašyta Kelių eismo taisyklėse. Ženklų paskirtis – informuoti vairuotojus apie geležinkelį, tad jie iš šios vietos nebus pašalinti tol, kol nebus panaikintas ir pats geležinkelis.