„Žibutėje“ vaidina mažieji

zibutes teatras Klaipedoje 2012-04-26 Vilkas pilkas nebaisusKūrybiškumas – natūrali mažų vaikų savybė. Kad ir ką darytų – pasakotų, pieštų ar žaistų – jie viską sprendžia kūrybiškai. Teatras – vienas iš meninės kompetencijos būdų atskleisti vaikų vaizduotės ir jausmų pasaulį.

Lopšelyje – darželyje „Žibutė“ veikia vaikų teatro grupė. Jai vadovauja priešmokyklinio ugdymo pedagogė Lidija Balsienė, dekoracijas kuria auklėtoja Vitalija Stankaitienė, o muziką parenka muzikos mokytoja Lina Vaičionienė. Statome spektaklius pagal lietuvių rašytojų kūrinius, lietuvių ir užsienio liaudies pasakas.zinutes teatras Bibliotekoje

Spektakliais džiuginame ne tik darželio vaikus, tėvus ir darbuotojus, bet ir Šilutės, Klaipėdos, Saugų, Mažeikių darželinukus, Šilutės Žibų pradinės, Usėnų pagrindinės  mokyklų mokinius, rajono bibliotekininkus, Šilutės Dienos paslaugų centro lankytojus.

Šiemet Tarptautinei teatro dienai parengėme spektakliuką pagal anglų pasaką „Trys paršiukai“. Nuotaikingas spektaklis pavyko. Vėl vykome į gastroles – aplankėme socialinius partnerius. Visur buvome gerai įvertinti.

Jau 4 metus mūsų vaikų teatras kviečiamas į Klaipėdos miesto ikimokyklinių įstaigų vaikų kūrybinės raiškos festivalį „Vaidinimų kraitelė“. Šį pavasarį Klaipėdoje mus ir vėl lydėjo sėkmė. Vaikai originaliai perteikė pasakos turinį, nuotaiką.

Suvaidinę savo pasaką, pasidžiaugę kitų Klaipėdos vaikų darželių vaidinimais, nuvykome prie jūros. Namo grįžome pilni įspūdžių.

Dėkojame vaikų tėvams už bendradarbiavimą, pagalbą organizuojant mūsų teatro gastroles.