„Žiemos šokis“ dovanojo šventinį džiaugsmą ir žiūrovams, ir nepasiturinčioms šeimoms

ziemos sokis vadovesPenktą kartą į Šilutės kultūros ir pramogų centrą sušilti šokio sūkury, pasidžiaugti jaunųjų šokėjų pasiekimais kvietė prieš šv. Kalėdas rengiamas koncertas „Žiemos šokis 2015“.

Kasmet šventinį koncertą rengiantys trys garsiausi mieste šokių klubai („Atėnė“ su vadove Jūrate Gricevičiene, „Žvaigždūnė“ su vadove Loreta Stanelienė ir „Lūgnė“ su vadove Asta Maigiene) šiemet susibūrė į asociaciją „Trys žuvys“ ir nusprendė, kad šįkart „Žiemos šokis“ nebus tik šokėjų dovana žiūrovams, bet ir gerumo akcija: už surinktas lėšas buvo paremtos 12 sunkiai besiverčiančių šeimų iš 8 seniūnijų.

„Kasmet rengdami nemokamą „Žiemos šokio“ koncertą, mūsų klubai džiaugėsi galimybe padaryti šventinę dovaną ziemos sokis atenes peliukaižiūrovams, o šiemet nusprendėme, kad galėtume šiam renginiui suteikti daugiau prasmės – juk artėjo Kalėdos, ir ne visoms šeimoms jos nešė vien džiaugsmą. Todėl panorome ir patys paremti sunkiai besiverčiančias šeimas, ir į akciją įtraukti kuo daugiau žmonių. Pakvietėme žiūrovus pirkti bilietus ir taip aukoti labdaros akcijai, vėliau ieškojome rėmėjų, kurie galėtų išspręsti didžiausias šeimų problemas. Net negalėjau patikėti, kad visi visi, į kuriuos kreipėmės, su džiaugsmu sutiko prisidėti prie šios akcijos. Visiems jiems esame nuoširdžiai dėkingi, kad kartu galėjome pradžiuginti ne vieną dešimtį žmonių iš 12 šeimų“, – sakė klubo „Atėnė“ vadovė J.Gricevičienė.

Prisidėti savo gerumu prie labdaros akcijos koncerte „Žiemos šokis“ kvietė Šilutės sporto klubą „Atėnė“ lankantys 2-6 metų vaikai iš „Pelytės Minni“ grupės, neseniai talentų scenoje triumfavusios „Striksės“ ir gatvės gimnastai „Quattro“, taip pat klubo „Žvaigždūnė“ mažieji „Žvaigždūniukai“, grupių „Ija“, „Vela“, „Mensa“, „Dorado“ šokėjai, patys mažiausi „Lūgnės“ šokėjai ir šiame klube šokantys scenos asai.

ziemos sokis lugneziemos sokis zvaigzduneKoncerto vedėjas Marijus Budraitis pranešė, jog geros valios žmonių atsirado iš anksto, todėl nupirktos pirmosios dovanos kalėdinio stebuklo laukiantiems vaikams. Tuo pasirūpino labdaringo renginio pagrindinis rėmėjas – UAB „Šilutės polderiai“ (vadovas Arūnas Jagminas), verslininkai Aivaras ir Kristina Monkai, UAB „Valdvera“ (direktorius Valdas Mažutis), Šilutės r. visuomenės sveikatos biuras (direktorė Virginija Vaivadaitė), baldų parduotuvės „Ingada“ savininkė Dalia Dambrauskienė, šilutiškė Lina Maziliauskienė, 50 eurų surinko Šilutės pirmosios gimnazijos mokytojų kolektyvas, 100 eurų – „Žvaigždūnės“ klubo „Lyros“ grupės moterys. Akciją palaikė savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Už koncerto „Žiemos šokis“ bilietus surinkta 800 eurų.

Vykdydama landaros misiją asociacija „Trys žuvys“ glaudžiai bendravo su Šilutės r. savivaldybės Vaiko teisių tarnyba – ji pasiūlė sunkiai besiverčiančias šeimas, kurioms labiausiai reikia paramos.

Už įmonių, verslininkų ir koncerto žiūrovų suaukotus pinigus buvo nupirkti akinukai trims vaikams, gyvenantiems Rusnėje, Žemaičių Naumiestyje ir Šilutės seniūnijoje, vienai mergaitei nupirktas klausos aparatas. Jie – labai reikalingi ir svarbūs augantiems ir besimokantiems vaikams. Kintiškių šeima džiaugėsi dovanotomis sauskelnėmis, juknaitiškiai ir švėkšniškiai dovanų gavo kūdikio lovytę, lovą ir sofą – lovą. Dvi sofos – lovos nuvežtos Saugų seniūnijoje gyvenančiai šeimai, dvi šilutiškės sesutės, neseniai tapusios našlaitėmis, nudžiugintos rašomaisiais stalais, usėniškių šeima gavo skalbimo mašiną. Dviem šeimoms skirti pinigai, už kuriuos jos galės sumokėti slegiančias mokesčių skolas, o viena šeima gautus pinigus skirs vaikelio gydymui.

„Nepaprastai džiugu, kad šokių kolektyvams kilo mintis surengti labdaros akciją – ši parama buvo labai reikalinga vaikams ir jų šeimoms. Tik pagalvokite: 5-6 metų vaikiukai, iki šiol miegoję vaikiškose lovytėse, pagaliau turės savo lovas ir galės išsimiegoti išsitiesę, o kūdikis miegos nebe vežimėlyje, o lovytėje. Viena šeima nuo šiol galės be vargo išsiskalbti drabužius, kitiems vaikams pagerės gyvenimo kokybė, nes jie turės klausos aparatą ir akinukus.

Tokiais džiaugsmais mes retai kada galime nustebinti šeimas. Visa Vaiko teisių tarnyba yra dėkinga žmonėms, pasidalijusiems savo gerumu. Svajojame, kad tokios prasmingos akcijos galėtų vykti ir ateityje“, – sakė Šilutės r. savivaldybės vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Indra Pranaitienė.

Daugiau nuotraukų „Šilutės naujienų” Facebook albume.