Žmonių žiaurumas nesiliauja stebinti: šunis paliko pririštus prie kelio stulpelio

 

72751412 701320240373275_912981842355814400_nDvi šeimininkų išduotos ir prie kelio stulpelio pririštos kalytės buvo rastos antradienio pavakarę, kelyje Švėkšna – Šilutė. Pro šalį važiuojantys žmonės pagailėjo gyvūnų ir iškvietė pagalbą.

Pagalbą iškvietusi moteris spėjo, kad šuniukai buvo pririšti ne taip seniai, nes virvė dar buvo neatsilaisvinusi. Tai greičiausiai 5-6 metų kalytė ir metų laiko jos „vaikelis“, taip pat kalytė, žvelgiančios didelėmis geraširdėmis akimis.

Padėti gyvūnams atskubėjo Šilutės beglobių“ įkūrėja Rimutė Vismantienė. Ji spėja, kad kalytėmis atsikratė žmonės iš gretimų kaimų.

Šiuo metu šunytės yra Šilutėje, gyvūnų prieglaudoje. „Labai fainos, jaukios ir geros šunytės“, – jas glostydama pasakojo R. Vismantienė.

Jau daug metų gyvūnus globojanti moteris negali atsistebėti žmonių žiaurumų ir įstatymų neveiksmingumu. Net jeigu jai ir pavyksta rasti kankintų gyvūnų šeimininkus, dažniausiai jie išsisuka įspėjimais arba minimaliomis baudomis.

Tai jau ne pirmas atvejis, kai Šilutės rajone žiauriai pasielgiama su gyvūnais. Vasarą visa Lietuva baisėjosi šeimininku, kuris tris kartus sviedė savo šunį į upę, neva, taip mokydamas jį plaukti.

Balandžio mėnesį beširdžiai Šyliuose prie tvenkinio mirti paliko tvirtai maiše užrištą šunį. Tąkart gyvūną išgelbėjo prie tvenkinio pažvejoti atvažiavęs vyras.