Žmonos žudikas bausmės neišvengė

domestic violenceRugpjūtį policija pagaliau baigė tyrimą byloje, kurioje Katyčių gyventojas, 69-erių V.M. kaltinamas savo žmonos nužudymu. Katytiškis pagaliau stos prieš teismą, jam gresia kalėjimas iki gyvos galvos.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai baigė tyrimą sausį Katyčiuose įvykdyto nužudymo byloje. Tuomet kraupia atomazga baigėsi nuolatinis šio kaimo gyventojo V.M. smurtavimas prieš žmoną.

Šių metų sausio 11 d. namuose vyras savo žmoną taip sumušė žarstekliu, kad praėjus savaitei, dėl patirtų daugybinių kūno sužalojimų ji ligoninėje mirė.

V.M. netrukus buvo pareikšti įtarimai dėl nužudymo, skirta kardomoji priemonė – suėmimas. Pasibaigus suėmimo laikui, įtariamasis teismo laukė laisvėje, tačiau ir čia nesėdėjo rankų sudėjęs – kovo 26 dieną jis vėl griebėsi smurto – sumušė daugiau nei trisdešimčia metų už save jaunesnę moterį, su kuria jau buvo spėjęs apsigyventi tuose pačiuose namuose.

Dėl smurto artimoje aplinkoje tąkart pareigūnai taip pat pradėjo ikiteisminį tyrimą. Pagreitinto proceso tvarka smurtautojui tuomet buvo skirta 40 parų arešto. Bausmę jis atliko. 

Rugpjūčio pradžioje tyrimas dėl šeimos nario nužudymo policijoje buvo baigtas, o byla perduota nagrinėti teismui. Žmonos nužudymu įtariamam vyrui gresia laisvės atėmimas nuo 8 iki 20 metų arba laisvės atėmimas iki gyvos galvos.