Žolinių savaitgalį policija ragina praleisti blaiviai

policijaLietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad rugpjūčio 14-16 dienomis, Žolinių savaitgalį, šalies keliuose policijos pareigūnai didesnį dėmesį skirs vairuotojų blaivumo, galimo apsvaigimo nuo narkotinių medžiagų patikrinimams.

Policijos pareigūnai, tradicinėmis tapusias, vairuotojų blaivumo kontrolės ir saugaus eismo užtikrinimo priemones vykdo kiekvieną vasaros savaitgalį, siekdami ne tik išaiškinti ir užkardyti Kelių eismo taisyklių pažeidimus, bet ir drausminti eismo dalyvius, užbėgti už akių ir neleisti įvykti skaudžioms eismo nelaimėms.

Nuo vasaros pradžios, birželio 1-rugpjūčio 10 dienomis, šalies keliuose policijos pareigūnai išaiškino 1 709 neblaivius vairuotojus, tarp kurių – 258 jauno amžiaus, t. y. 18-25 metų, neblaivūs vairuotojai.

Dėl neblaivių vairuotojų kaltės šių metų birželio-liepos mėnesiais įvyko 24 eismo įvykiai, kuriuose 1 žmogus žuvo, 39 buvo sužeisti.

Lietuvos kelių policijos tarnyba dar kartą kviečia visus eismo dalyvius šį, Žolinių, savaitgalį dalyvauti eisme saugiai ir būti dėmesingiems ne tik sau, bet ir kitiems.

Transporto priemonių, tarp jų – ir dviračių vairuotojus, raginame vengti alkoholio, nesėsti prie vairo neblaiviems ar apsvaigusiems, neleisti to daryti kitiems.