Žurnalas „Beatos virtuvė“ žada tapti geriausiu kalėdų pagalbininku

su zurnaluKulinarė ir TV laidų vedėja Beata Nicholson įgyvendina dar vieną savo svajonę – sau, savo sesei, savo draugėms ir visoms Lietuvos moterims pradeda leisti naminį ir jaukų žurnalą „Beatos virtuvė“. Pirmasis žurnalo numeris, kodiniu pavadinimu „Kalėdų pagalbininkas“, jau prekyboje ir bus pasiekiamas visiems, kurie nori žiemos šventes pasitikti be streso ir su įkvėpimu.vaikai beata

„Kaip žinia, esu maisto knygų gerbėja ir pirkėja, bet dar didesnė esu su maistu susijusių žurnalų „valgytoja“. Taigi išleisti žurnalą apie maistą turbūt buvo tik laiko,  o gal dar ir pasiryžimo klausimas. Idėjas ir planus ant popieriaus pradėjau guldyti prieš ketverius metus, bet vis stumtelėdavau į šoną, o energiją išliedavau knygoms ir TV laidoms. Žinote tą jausmą, kai supranti, kad arba reikia vyti idėją iš galvos, arba pasiraitoti rankoves ir jos imtis? Toks metas man atėjo dabar“, – sako Beata.

Beata tikina, kad norėjo, jog žurnalas taptų geriausiu pagalbininku Kalėdų laikotarpiu ir dabar yra rami, nes šiame leidinyje yra viskas, ko jai prireiks šių metų prieššventiniam ir šventiniam sezonui. Be to, čia sugulė geriausios ir skaniausios kalėdinės dovanos. Visi patiekalai gimė dalijantis patirtimi – žurnale „Beatos virtuvė“ yra skoniai, kuriuos mėgsta Beata, jos šeima, kuriuos vertina jos draugai. Kai kurie receptai tiesiog privalomi – tai kūčiukai, įvairiausiai ruošta silkė ar kalėdiniai paukščiai. Vieni receptai yra metų metais gaminami, pavyzdžiui, imbieriniai sausainiai ar burokėlių pagardas, kiti nudžiugins netikėtomis idėjomis kaip, pavyzdžiui, pačių paruošta ir supakuota arbata ar namų gamybos griliažas. Žurnale bus ne tik receptų. Tikrai netruks patarimų, kaip patiems pagaminti dovanas savo virtuvėje, kaip patiems jas išradingai supakuoti, ką veikti su vaikais per šventes ir kaip puošti namus.

beata3„Svajojau, kad žurnalas būtų naudingas, patogus vartyti ir gražus. Žurnalas, žinoma, labiausiai pravers virtuvėje, bet jį galima neštis ir į lovą ar vonią. Be to, žurnalas  bus nemažas, bet toks, kokį būtų galima patogiai vartyti! Viso – 112 puslapių. Kaina – ji man yra svarbi, nes norėjau, kad žurnalas būtų prieinamas ir pasiektų kuo daugiau skaitytojų, todėl žurnalas „Beatos virtuvė“ kainuos 5.99Lt“, – vardija Beata ir tikisi žurnalą leisti keturis kartus per metus.