„Žuvėjų krašto“ valdyba perrinkta iš naujo

DSC 0610Tyčia ar ne klaidingai išrinkti Šilutės žuvininkystės regiono vietos veiklos grupės „Žuvėjų kraštas“ valdybos nariai jau atšaukti ir trečdalis valdybos narių išrinkti iš naujo.

Spalio 19 d. „Šilutės naujienos“ rašė, kad buvo pasinaudota Žuvininkystės regiono VVG įstatuose įtvirtinta sąlyga – kas 3 metus keisti trečdalį valdybos narių. Tačiau per pirmuosius valdybos rinkimus atsitiko taip, jog į valdybą buvo išrinkti žmonės, kurie visiškai priklauso nuo savivaldybės valdžios. Žvejai profesionalai suskaičiavo, kad valdyboje daugumą iškart turėjo su savivaldos vadovais darbo santykiais susieti žmonės.

Rengiant tuometinį straipsnį Šilutės žuvininkystės regiono vietos veiklos grupės vadovas Remigijus Budrikas pripažino, kad valdyba išrinkta ne taip tobulai, kaip norėtųsi. Jis pažadėjo, kad klaidos bus ištaisytos visuotiniame „Žuvėjų krašto“ susirinkime.

Dabar jau galime informuoti, kad neteisėtai išrinkti “Žuvėjų krašto” valdybos nariai visuotiniame asociacijos susirinkime buvo atšaukti, o vietoje jų išrinkti kiti valdybos nariai – verslo ir pilietinės visuomenės atstovai. Jais tapo: Daiva Plikšnienė, kuri atstovauja bendruomenę „Rusnės sala“, Deimantė Gotautienė, „Stubrių jaunimo“ atstovė ir Justas Višinskas, UAB „Kintai“ atstovas.