Žuvienės čempionato metu – papildomos pramogos vaikams ir jaunimui

 

terasa11-ojo Žuvienės virimo čempionato metu, Šyšos upės kilpoje, veiks vaikų ir jaunimo laisvalaikio ir pramogų terasa, kurioje šeimos, jaunimas galės pasivaišinti gaiviasiais gėrimais, pajodinėti poniais, sužaisti įvairius lauko žaidimus.

 

Terasoje stovės iš europinių palečių pagaminti suoliukai bei stalai, kur žmonės – šeimos, jaunimas galės pasėdėti, pasivaišinti gaiviaisiais gėrimais.

terasa 2Terasos lankytojai galės ir patys atsinešti maisto ir gaiviųjų gėrimų. Prie terasos čempionato lankytojai galės pajodinėti poniais, pašaudyti iš lanko, pažaisti stalo futbolą bei stalo tenisą, pavaikščioti kojūkais, nusileisti per Šyšą 60 m ilgio virve.

terasa 3„Šios iniciatyvos ėmėsi merginos Guoda ir Viltė. Jos nori įnešti į miestą bei Žuvienės virimo čempionatą naujovę, prisidėti prie Šilutės miesto renginių įvairovės. Tokio pobūdžio terasas Viltė Pranaitytė ir Guoda Stoškutė žada daryti ir kitą vasarą, įvairiuose Šilutės miesto erdvėse“, – pasakojo vienas iš renginio organizatorių Vygantas Stoškus.

Ši terasa veiks jau nuo penktadienio, rugsėjo 6-osios, 17 val. O šeštadienį, Žuvienės čempionato metu, iki 21 val.