Žuvienės virimo čempionato įdomybių katilas II

zuvieneAntrajame žuvienės čempionato įdomybių katile pakalbėkime apie vertinimo komisiją. Kokia jos sudėtis bebūtų, kas belaimėtų, visada atsiras ja nepatenkintų ir linkusių kritikuoti…

* Vertinimo komisijoje per 4 metus pabuvojo nemažas būrys žinomų Lietuvoje žmonių: kantri muzikos tėvas Lietuvoje Virgis Stakėnas, Lietuvos anekdotų karalius Raimondas Šilanskas, dainininkas Ovidijus Vyšniauskas, krepšinio treneriai Steponas Kairys ir Robertas Kuncaitis, pasaulį apiplaukęs buriuotojas Andrius Varnas, dizainerė iš Šiaulių Ramutė Stakėnienė ir kt.

* Žuvienės virimo čempionatui įgavus respublikinio čempionato statusą, vertinimo komsisijai vadovauja mūsų kraštietis europarlamentaras Zigmantas Balčytis. Ši tradicija išliks ir šiais metais.

* Per 5 metus keitėsi komisijos narių sudėtis, bet vienas narys išliko nepakeistas. Visuose penkiuose čempionatuose teisėjavo „Egminos“ vienas iš savininkų Remigijus Baltutis.

* Šiemet komisijoje taip pat pamatysime ir naujų veidų: žuvienės virėjų dalią žinantį šoumeną Arūną Valinską, žemaitiškos cibulienės tobulą degustatorių Žilviną Žvagulį, UAB „Įtampa“ vadovą Algį Bekerį, galintį pasakyti, ar žuvis buvo pagauta nenaudojant elektros priemonių.

* Komisijoje bus ir dvi dailiosios lyties atstovės: vertinimo debiutantė merė Daiva Žebelienė ir žuvienės ekspertė Birutė Servienė.

* Vertinimo komisijoje bus ir praėjusių metų čempionato absoliutus nugalėtojas, komandos „Elektrinis ungurys“ virėjas Kazimieras Stasiulionis iš Elektrėnų. Beje, šiais metais Elektrėnų komandos darniam darbui prie žuvienės katilo vadovaus čempiono žmona.

Su pagarba – čempionato vyriausiasis šefas Marijus BUDRAITIS

P.S. Iki čempionato liko tik 3 „Šilutės naujienų“ žuvienės įdomiosios statistikos katilai.