Žuvienės virimo čempionato įdomybių katilas Nr. 1

Žuvienės virimo čempionato laukimo kalendorius stabtelėjo ties trimis savaitėmis – tiek liko iki jau 12-ojo Žuvienės virimo čempionato starto.

Jau užfiksuotas pirmųjų užsiregistravusių komandų dvidešimtukas, kuriame 16 komandų – ne iš mūsų krašto. Čempionatui ruošiasi Lazdijų, Ignalinos, Pakruojo, Prienų, Birštono, Kauno, Klaipėdos, Šilalės, Viešvilės komandos. Broliukai latviai, kaip visada, registruojasi vieni iš pirmųjų, todėl Saldus komandos fanai pamaryje gali būti ramūs: jie tikrai atvažiuos ir kovos dėl aukščiausių vietų. Šios komandos pasiekimų taupyklėje – dvi pirmosios vietos Žuvies sriubos kategorijoje. O kodėl jiems nenusitaikyti į absoliutaus čempiono žiedą?..

Registruotis čempionatui niekada nevėlu, tereikia užpildyti dalyvio anketą ir galima ramiai ruoštis artėjančiai šventei.

Žuvienės čempionatas turi naują bičiulį rėmėjų tarpe – norą prisidėti prie šio renginio pareiškė parduotuvių „Autoaibė“ Lietuvoje tinklas. Neseniai atidarę parduotuvę ir Šilutėje, jo darbuotojai neliks tik ramūs stebėtojai iš šalies. Čempionato metu veiks „Autoaibės“ krepšinio zona, kurioje krepšinio lanką atstos statinė. Pataikius iš įvairių vietų bus galima laimėti „Autoaibės“ pinigų, kuriuos vėliau bus galima sėkmingai konvertuoti į prekes šio tinklo parduotuvėse visoje Lietuvoje.

„Autoaibės“ komanda čempionato metu ketina šiame ir kituose žaidimuose išdalinti 2000 kuponų po 5 „Autoaibės“ vienetinius pinigus. Todėl yra didelė tikimybė čempionate ne tik įvairiausios žuvienės paragauti, bet ir į namus grįžti praturtėjus „Autoaibės“ dėka!

Tokie čempionato bičiulių sumanymai paglosto širdį tiek jo rengėjams, tiek ir būsimiems žiūrovams. Nors žiūrovų šiame čempionate beveik nėra: kas žuvienę verda, kas ją degustuoja, kas dalyvauja žaidimuose, o kas sukasi koncertuojančių grupių ritmu.

Čempionas Algimantas Svitkinas jau antrą kartą istorijoje būsimo čempiono komandai įsteigė superinį prizą – 20 kilogramų rūkytą šamą. Jei XII čempionas džiaugsis čempiono žiedu ir karališka šamo galva, tai visa jo komanda, talkinusi verdant čempionišką žuvienę, galės vėliau mėgautis gurmanišku pamario krašto patiekalu – karališkuoju šamu!!! Kol čempionatas neprasidėjo ir čempionas nepaaiškėjo, visi Jūs esate potencialūs pretendentai į šį prizą.

Prizų tikrai netrūks, juos steigti raginame verslininkus, įmones ir neabejingus bičiulius. Apie įdomias komandas ir čempionato naujokes pakalbėsime kituose Žuvienės virimo čempionato įdomybių katiluose. Kiekvienoje anketoje randame įdomių detalių ir naujienų apie žuvienės virimo komandas, jų gyvenimo būdą ir charakterį.

Žuvienę verda ne tik vyrai, bet ir moterys, todėl kituose katiluose supažindinsime Jus su komandomis, kurioms diriguos ir pagrindiniais samčiais gros dailiosios lyties atstovės.

Žuvienės virimo čempionato vyr. šefas Marijus BUDRAITIS