Žuvienės virimo čempionato Įdomybių katilas Nr. 2

Rugsėjo 4 diena, Rusnės sala, XIII tarptautinis žuvienės virimo čempionatas. Kam atiteks Šilutės rajono savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio prizas - čempiono žiedas, dabar nepasakys ir pats meras, nes paprasčiausiai to nežino.

Iš 12 čempiono žiedų 5 yra iškeliavę kitur: Elektrėnai, Lazdijai, Mažeikiai, Pagėgiai ir Lenkijos Gdansko kraštas. Meras prasitarė, kad 13-asis žiedas turės magiškų galių – su juo geriau turėtų kibti žuvis Pamario krašto vandens telkiniuose.

Komandos registruojasi. Nėra dienos, kad nesulauktume naujų dalyvių anketų. Šiais metais pirmieji užsiregistravusieji yra Dainoro Grigaliaus vairavimo mokyklos komanda, dalyvaujanti čempionate antrąjį kartą. Dainoro užpildyta anketa 2 minutėmis aplenkė Lazdijų „Dzūkų jūros piratus”.

Kiekvienais metais sulaukiame naujokų ir jais džiaugiamės ypatingai. Vieni iš pirmųjų užsiregistravo čempionato debiutantai – Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyrai su savo naujuoju vadovu Valdu Kundrotu. Sveikiname gaisrininkų iniciatyvą ne tik virti žuvienę, bet ir supažindinti Žuvienės virimo čempionato žiūrovus su savo nelengvo darbo specifika ir technine įranga.

Vertiname gražų bendradarbiavimą su naujomis komandomis ir senais bičiuliais. Po metų pertraukos į čempionatą sugrįš ir vieni žuvienės rėmėjų – „Mano būstas Vakarai“ komanda, kuri pakvies ne tik prie žuvienės katilo, bet ir į savo fanų zoną. Specialioji, vietoje nukalta moneta su žuvienės logotipo ženklu taps geru akstinu apsilankyti šioje zonoje.

Žuvienės draugų ir bičiulių ratas ypatingai platus. Tai bendravimo šventė, nepaliekanti abejingų.
Panašu, kad į čempionatą tikrai grįš tarptautinės komandos. Visiems garsiai sakome, kad čempionato rengėjai nepalaiko antivakserinės politikos, todėl šioje šventėje laukiame pasiskiepijusių žmonių. Ir čia ne vieta diskutuoti, ar kurti sąmokslo teorijas ir mitus apie vakcinos reikalingumą.

Norint užregistruoti Žuvienės virimo čempionato komandą reikalingas draugų būrys, katilas ir šiek tiek drąsos. Žuvienė mėgsta ir improvizacijas, todėl nebijokite eksperimentuoti tobulindami savo žuvienės receptą iki tobulumo.

Žuvienės virimo čempionate bus įdomi ir jungtinė originalaus projekto „Vėtrungių kelias“ komanda su įvairiomis edukacijomis ir netikėtais atradimais.

Gyvename įdomų ir kupiną netikėtumų Žuvienės čempionato laukimo laikotarpį. Prisijunkite prie mūsų komandos su įvairiausiais pasiūlymais.