Žuvienės virimo čempionato Įdomybių katilas Nr. 4

Iki 13-ojo Žuvienės virimo čempionato likus vos savaitei į čempionatą užsiregistravusių komandų skaičius peršoko 40.

Smagu pristatyti ir čempionato naujokų komandas. Viena iš tokių – Šakių rajono savivaldybės komanda „Šakiniai“, kurie į čempionatą atvyks kartu su savo meru Edgaru Pilypaičiu. Suvalkijos krašto atstovai atsakingas žuvienės virėjo pareigas šį kartą nutarė patikėti savo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui Redui Juškaičiui. Suvalkiečiai nutarė gerąja prasme užkariauti Šilutės krašto ir Rusnės salos žmonių simpatijas, atsiveždami net 100 litrų talpos katilą…
Būdami itin atsakingi jie jau savaitgalį atvyko į Rusnę, pabendravo su salos seniūne Dalia Drobniene, apžiūrėjo Žuvienės virimo čempionato vietą ir nutarė rugsėjo 4 dieną pakovoti dėl čempiono žiedo su kitais naujokais ir čempionato senbuviais.

Smagu, kad Žuvienės virimo čempionato projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba.
Į koncerto programą pavyko įtraukti originalaus lietuviško muzikos instrumento – skrabalų virtuozą Regimantą Šilinską. Regimantas turėjo atstovauti Lietuvai liaudies muzikos instrumentų festivalyje Estijoje, tačiau dėl pandemijos sugriežtinus izoliacijos reikalavimus nutarė atvykti į Žuvienės čempionatą ir parodyti savo unikaliąją programą.

Po ilgos pertraukos į Žuvienės čempionato sceną sugrįžta energingasis „Patrulių“ duetas. Čempionato koncertinėje programoje debiutuos LNK projekto „Lietuvos balsas“ dalyvis Ignas Novikovas iš Tauragės, kurį į savo komandą pasirinko Donatas Montvydas.

Ir tai dar ne viskas – dar ir ypatingoji grupė „The Road Bend“ iš Vilniaus su Aleksandru Belkinu. Aleksandras yra įtrauktas į geriausių lūpinės armonikėlės muzikantų pasaulyje 20-tuką. Legendiniai Varnių festivaliai „Bliuzo naktys“ niekada neapsieidavo be įdomių A. Belkino muzikinių projektų. Čempionate jie gros populiarius užsienio ir Lietuvos atlikėjų šlagerius.

Vertinimo komisija pasipildė dar vienu nauju nariu – į ją maloniai sutiko atvykti Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos vadovė Evalda Šiškauskienė.

Ir toliau bijoti registruoti čempionatui savo komandos tikrai neverta, dar ne vėlu ir šaukštai ne „po pietų“. Pildyk čempionato dalyvio anketą ir tiesiu taikymu – pas mus!