Žuvienės virimo čempionato įdomybių katilas Nr. 5

Iki 12-ojo tarptautinio žuvienės virimo čempionato Rusnėje liko vos keturios dienos, o užsiregistravusių komandų skaičius jau pasiekė pirmąjį 50-tuką.

Archyvo nuotr.

Čempionato rengėjai, vadovaudamiesi LR Sveikatos ministerijos patvirtintomis taisyklėmis, prašo visus žiūrovus registruotis elektroniniu paštu, adresu: registracija2020@zuvienesvirimocempionatas.lt.

Taip pat prašome nepamiršti veido apsaugos priemonių ir čempionato metu laikytis saugaus atstumo vienas nuo kito.

Koncertinėje programoje, nuo 13 val., kol bus verdama žuvienė ir vėliau – iki maždaug 19 val., dainų autorė ir atlikėja Laura Remeikienė, ir jos dainų studija, Vilius ir Violeta Tarasovai bei legendinė šiauliečių grupė „Jonis“. Su visų bendra pagalba tikimės gražaus smagaus renginio kartu su istorine laivų flotile. Panašu, kad ir Aukščiausiasis nutarė čempionatą apsaugoti nuo lietaus – bent jau sinoptikų prognozės kol kas mus visus nuteikia optimistiškai ir pakiliai.

Rusnė, kaip visada, pasiruošusi parodyti savo tikrąjį pamarietišką svetingumą ir salos vaišingumą. Renginio metu bus galima smagiai pasivaikščioti salos promenadomis, mėgautis žuviene ir gražia bendryste su čempionato svečiais. O jų turėsime į valias. Be kitų, čempionate svečiuosis ir Rusnės salos bičiulė, televizijos laidų vedėja, kuri maloniai sutiko atvykti į šią šventę, Edita Mildažytė.

Visus svečius taip pat prašome į čempionatą atsinešti savo lėkštutę ir šaukštą. Žinoma, pamiršusius tai padaryti be žuvienės tikrai nepaliksime. „Autoaibės“ krepšinio linksmybės leis į namus grįžti ne tik sočiai pavalgius įvairiausios žuvienės, bet ir papildžius savo pinigines specialiais „Autoaibės“ kuponiniais pinigais. Juos vėliau bus galima iškeisti į prekes „Autoaibės“ tinklo parduotuvėse visoje Lietuvoje.

Nenorėkite ir nesitikėkite į Katilų alėją čempionato vietoje atvykti transporto priemone. Visų vairuotojų prašome savo automobilius palikti specialiose automobilių parkavimo vietose pačiame Rusnės miestelyje ir jo prieigose. Tai padės jums išvengti nereikalingų baudų ar įspėjimų.

Liko paskutinės dienos komandų registracijai. Ruoškimės artėjančiai šventei ir mus visus suvienijančiai žuvienei, kuri nė vieno nepalieka abejingu.

Daugiau svarbios informacijos www.zuvienescempionatas.lt.

Pagarbiai, čempionato vyr. šefas Marijus BUDRAITIS