Žuvienės virimo čempionato Įdomybių katilas Nr. 7 + PROGRAMA

Štai ir priartėjo lemtinga diena. Jau šiandien, kas važiuoti, kas ratuoti, kas pėstute, o kas ir laivu skubės į Rusnės salą, į XIII tarptautinį žuvienės virimo čempionatą.

Neabejotinai suplauks jūra svečių iš Aukštaitijos, Dzūkijos, Žemaitijos, Suvalkijos ir Mažosios Lietuvos. O kur dar užsienio delegacijos?..

Visi 60 komandų šefų – pretendentai į čempiono žiedą, kurį Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis pasiruošęs įteikti naujajam Žuvienės virimo čempionato nugalėtojui.

Visos 60 komandų ruošiasi tradiciniam čempionatui kaip niekada aktyviai. O organizatoriai neketina stabdyti jų fantazijos, originalių sumanymų, leisdami šeimininkauti jiems skirtoje teritorijoje be jokių stabdžių ir apribojimų.

Žiūrovai turi suvokti vieną elementarią tiesą – komandos prieš jus neprivalo keliaklupsčiauti, virsti padavėjais ar patarnautojais. Tiktai šypsena ir geras žodis, vienas ar kitas komplimentas jiems už pastangas, padės jums gauti gardesnį vieną kitą žuvies kąsnį išvirtos žuvienės lėkštėje. Gerbkime pirmiausia kitus ir tik po to save. Tada ir Tarptautinis žuvienės virimo čempionatas jums prabėgs kaip graži, vientisa akimirka, ar sėkmingas kilimas gimtojoje jūsų upėje.

Tad gerų emocijų Jums visiems!