Girti vyrai nuvažiavo netoli – įkliuvo policijai

Tauragės AVPK pareigūnai vien tik rugpjūčio 21 d., visoje komisariato aptarnaujamoje teritorijoje nustatė 5 neblaivius vairuotojus. O Šilutės rajone girtų vairuotojų sulaikyta ir prieš savaitę.

Rugpjūčio 21-osios, pirmadienio rytą Pagėgių sav., Rukų k. budri gyventoja pastebėjo iš pakelės griovio bandantį išvažiuoti automobilį „VW Golf“. Priėjusi arčiau pastebėjo, kad prie vairo sėdi akivaizdžiai neblaivus vairuotojas. Atidariusi automobilio dureles, iš užvedimo spynelės moteris ištraukė raktus ir apie tai pranešė policijai. 49 m. vairuotojui nustatytas 3,40 promilės girtumas.

Apie 18 val. Kintuose pareigūnams įkliuvo neblaivus 45 m. dviratininkas. Pirmą kartą vyriškis neblaivus dviratį mynė šiemet kovo 28 d., į alkotesterį jis tuomet įpūtė 0,53 promilės Šįkart jis buvo girtesnis – 1,32 promilės alkoholio.

Kai kada neblaivių vairuotojų neatsakingumas sukelia skaudžias pasekmes.

Pirmadienį, apie 18.50 val. Tauragės r., Trūkiškės k. rastas nuo kelio nuvažiavęs automobilis „Ford Galaxy“, aplink kurį vaikščiojo neblaivus (2,23 prom.) 33 m. vyras. Šalia automobilio be sąmonės gulėjo 43-ejų vyras, jis dėl patirtų sužalojimų tą pačią dieną mirė. Pareigūnai aiškinasi kas vairavo automobilį.

Rugpjūčio 22 d., tuoj po vidurnakčio, Kintuose, Kuršių g., pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „Opel Vectra“, kurį vairavo 27 m. vyras. Jam nustatytas 2,25 promilės girtumas.

Tą pačią dieną, Šilalės r., neblaivus (2,14 prom.) 23 m. vaikinas, vairuodamas „BMW“, kelio vingyje nepasirinko saugaus greičio ir vertėsi. Vyras pristatytas į gydymo įstaigą, šis įvykis baigėsi laimingai.

Dar anksčiau, rugpjūčio 16 d., apie 18.10 val., Vainuto sen., Bikavėnų k., sustabdytas automobilis „VW Golf“, kurį vairavo neblaivus (1,85 prom.) ir teisės vairuoti neturintis 44-erių vyras.

Rugpjūčio 20-osios naktį, apie 2 val., Šilutėje, Taikos g. sustabdytas automobilis „Opel Corsa“, kurį vairavo neblaivus (1,99 prom.) 25 m. vyras. Apžiūros metu automobilyje rasta galimai narkotinė medžiaga – žolė.

Išvakarėse, rugpjūčio 19 d. vėlų vakarą, apie 23.25 val., Šilutėje, Pievų g., šalia automobilio „WV Golf“, prie kurio vairo sėdėjo 19 m. vaikinas, apžiūros metu rastas folijos lankstinukas su galimai augalinės kilmės narkotinė medžiaga.

Norėdami užkirsti kelią neblaiviems vairuotojams, keliantiems pavojų ne tik savo, bet ir kitų saugumui, policijos pareigūnai ir toliau vykdys blaivumo patikrinimus visoje Tauragės AVPK aptarnaujamoje teritorijoje. Raginame gyventojus nesėsti prie vairo neblaiviems ir neleisti to daryti kitiems. Turint įtarimų, kad vairuoja galimai neblaivus asmuo, apie tai nedvejodami praneškite policijai.

Tauragės AVPK inf.